Переконливою перемогою юних учнів ЗОШ № 6 у складі Трушка Андрія та Анастасії, Годлевського Богдана, Владислава та Олександра завершився командний чемпіонат м. Бориспіль з шахів серед загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Нагадаємо, що цей популярний у нашому місті чемпіонат юних шахових талантів у віці від 13 років та молодше проводиться щорічно за програмою всеукраїнських змагань на призи «Біла тура». Проводиться, навіть, незалежно від того заплановані чи ні подібні змагання на обласному рівні, у яких від кожного району або міста обласного підпорядкування Київської області повинна була би брати участь школа-переможець місцевих змагань. Отже, переможці від ЗОШ № 6 вже другий рік поспіль виборює таке право, але, на жаль, мабуть, років з п’ять змагання Київщини на призи «Біла тура» відсутні.

Однак, повернемось до підсумків нашого чемпіонату. Запекла боротьба у третій, фінальний, день змагань на шахівницях точилась за друге-третє командні місця на які претендувала рівна за своєю шаховою майстерністю трійка фіналістів: ЗОШ № 1, НВК «Гімназія «Перспектива» та НВК ім. Костянтина Могилка. За рахунок бездоганної гри дівчини, яка всі свій двобій у суперниць виграла в чисту, та рівного, без зривів, виступу хлопчаків з цієї ж команди срібні нагороди отримала четвірка шахістів НВК ім. Костянтина Могилка. Вона на пів очка випередила шахову дружину ЗОШ № 1, яка замкнула трійку призерів. Лише пів пункту третьому місцю уступила команда «НВК «Гімназія «Перспектива». А всього у турнірі взяли участь 7 з 8 загальноосвітніх навчальних закладів міста. Загальна кількість учасників більше 30 шахістів.

Захід, який традиційно приймав шаховий клуб «Поєдинок» по вул. Європейська, 6, проводили Бориспільський центр спорту та ФЗН спільно з управлінням освіти і науки Бориспільської міської ради.

 

Заступник директора Центру спорту В.І. Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі