Гостросюжетним шаховим турніром любителі шахівниці міста пом’янули свого колегу знаного маестро цієї мудрої гри людства Курилка Миколу Івановича, який відійшов у вічність п’ять років тому. Дружня шахова сім’я міста Борисполя пам’ятає Миколу Івановича як толерантну, доброзичливу, культурну і ерудовану людину.

Саме про таких кажуть: «Людина з великої літери». Він був один з тих головних ентузіастів шахової справи, що стояли у відтоків розвитку шахового руху на Бориспільщині. А ще він вважався одним з найкращих, талановитих льотчиків Радянського Союзу. У буремні далекі часи «холодної війни» Радянського союзу зі Сполученими Штатами Америки наприкінці п’ятдесятих років минулого століття брав участь у випробуванні воднієвої бомби на Новій Землі. З тих льотчиків випробувальників у вічність він відійшов останнім.

Отже, про змагання. В цьому особистому турнірі, який проходив у продовж п’яти ігрових днів у шаховому клубі «Поєдинок» (з 26 листопада по 9 грудня 2017 р.) взяли участь 22 досвідчених шахіста міста. У турнірі разом з досвідченішими ветеранами змагалось також і кілька юних шахістів нашого міста з числа найбільш талановитих гравців з рівнем майстерності не нижче 3 дорослого розряду. Традиційно змагання проходили за швейцарською системою у 9 турів за правилами гри у «швидкі шахи». Переможцем турніру на цей раз став один з найсильніших гравців міста Андрій Даниленко. Друге місце також у досвідченого маестро шахів як Бориспільщини так і столичної області Григорія Приймака. Бронзову нагороду отримав вже добре відомий любителям шахівниці своїми блискучими перемогами на теренах нашого регіону Анатолій Півень. З числа жінок, які брали участь у змаганнях, найкращий результат отримала Яна Бірюкова. У школярів першенствувала також дівчина, це тринадцятирічна Дарина Іваненко. Окрема нагорода очікувала і учасників турніру з числа шахістів у віці від 70 років та старших. Серед учасників цієї категорії досвідчених шахових маестро найбільшу кількість очок взяв минулорічний чемпіон міста серед ветеранів Сьомка Микола Нікіфорович.

На фото: переможці цьогорічного турніру:  зліва праворуч: Бірюкова Яна,   Приймак Григорій, Микола Сьомка,  Півень Анатолій, Іваненко Дарина, Андрій Даниленко, Олег Бойко (минулорічний призер), Кубов Віталій (організатор змагань) та Віктор Видимко (минулорічний призер). 

Всі вищевказані переможці нагороджені організатором заходу – Бориспільським міським центром спорту та фізичного здоров’я населення – медалями, грамотами і пам’ятними сувенірами.

 

 

Віталій Кубов

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі