Першими шаховий сезон 2018 року м. Бориспіль відкрили наймолодші представники дружньої багаточисельної шахової родини нашого регіону – школярі.

Саме серед них у затишному шаховому клубі «Поєдинок», що знаходиться на вул. Європейській, 6, 11,12,13 січня відбувся традиційний Різдвяний турнір зі швидких шахів.

Отже, у змаганнях, які проводив Бориспільський центр спорту та ФЗН, попробували свої сили за шахівницею 24 юних любителі цієї мудрої гри людства з числа юнаків та дівчат 2003 р. н. та молодших. Захід проходив у двох вікових групах школярів: 2003-2008 та 2009 р. н. та молодших. Відповідно до Регламенту залік серед юнаків та дівчат був загальним. Однак, таке положення справ, зовсім не збентежило дівчат і вони, як кажуть у таких випадках, «демократично» дали зрозуміти сильній статі «хто у шаховому господарстві є головним».

У старшій віковій групі два перші місця за дівчатами. На першому місці – чемпіонка Київської області 2017 року серед дівчат 2009 р. н. та молодше – вже всім добре відома на бориспільщині талановита шахістка Трушко Анастасія. Срібна нагорода теж у талановитої шахістки –Дарини Іваненко, ну, а бронзу отримав неодноразовий переможець цих змагань минулих років - Мельник Володимир. Що зробиш, на цей раз дівчата його обійшли. Коли граєш у швидкі шахи, потрібно не тільки грамотно тримати позицію, а також і контролювати час. Володимир останнє правило якось проігнорував. Заслуговує на увагу також успіх Федоренко Злати у якої четвертий результат і разом з ним спеціальний сувенір.

 

У молодшій віковій групі переможцем став Харченко Гліб. У Гайдука Олександра срібло, Гаріна Катя виборола бронзову нагороду.

Всі переможці та призери змагань від організаторів турніру отримали спортивні медалі, грамоти та подарунки.

 

Віталій Кубов заступник директора Бориспільського центру спорту та ФЗН 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі