У гостросюжетній боротьбі пройшов дводенний особистий чемпіонат м. Бориспіль з шахів серед чоловіків.

Перший змагальний день цього по своєму захоплюючого спортивного заходу любителів шахівниці відбувся саме в 179 річницю з дня народження видатного вченого-етнографа з нашого міста та політичного діяча Павла Чубинського. Отже, і не дивно, що цей чемпіонат присвячувався саме цій видатній постаті у другій половині 19-го століття на теренах України та Росії.

У заході, який традиційно приймав шаховий клуб «Поєдинок» Бориспільського центру спорту та ФЗН, взяли участь 15 досвідчених шахістів з числа чоловіків та 3 учасниці – з прекрасної статі людства. Так що чисто чоловічим цей захід шахових інтелектуалів ну ні як не можна назвати. Тим більше, що дівчата за шахівницями продемонстрували зрілу, по чоловічому технічну і атакуючу гру.

Ну, а за підсумками усіх семи турів чемпіонату перемогу святкував триразовий чемпіон м. Бориспіль з класичних шахів Андрій Марченко. Срібна нагорода у відомого шахіста міста та Київської області Григорія Приймака, який, до речі, зберігав лідерство до останнього туру змагань. Однак, в останньому двобої - нічия з суперником і у підсумку Григорій зупинився на другій сходинці п’єдесталу пошани. А бронзову нагороду отримав також далеко не новачок у шахах - Іван Круглов. Ще одна золота медаль потрапила у скарбничку спортивних нагород Бірюкової Яни. На цей раз це кращий результат серед учасників змагань з числа жінок. Не залишились без сувенірів і «метри» шахового руху на Бориспільщині. Спеціальним сувеніром та грамотою заохочений також один з найстарших «діючих осіб» цього заходу – Микола Сьомка, який має стільки шахових титулів та нагород у своєму житті, що, мабуть, важко собі і уявити. Отже, на цих змаганнях він показав найкращий результат серед чоловіків віком від 70 років та старших.

Будемо вважати, що цим поважним чоловічим турніром шаховий марафон 2018 року серед дорослих стартував. Наступні змагання – це особистий чемпіонат серед чоловіків з класичних шахів. Він стартує 10 лютого 2018 року.

 

Вітай Кубов

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі