У шаховому клубі «Поєдинок» минулої суботи завершився особистий чемпіонат м. Бориспіль з шахів серед чоловіків, який традиційно проводив міський центр спорту та фізичного здоров’я населення. До речі, цей захід вважається головною шаховою фієстою року нашого краю.

І хто міг подумати, що програш Трушка Олега, в останньому турі досвідченому ветерану з шахів Віктору Видимку вирішить долю нового чемпіона міста!? А суть питання в тому, що два титулованих маестро шахівниці нашого краю Андрій Марченко та Приймак Сергій у підсумку взяли однакову кількість очок: 8 з 10 можливих. У двобої між собою у них була зафіксована нічия. Отже, за додатковими показниками, на які вплинув саме результат партії Трушко – Видимко, чемпіонське звання міста Бориспіль у четвертий раз отримав Андрій Марченко таким чином повторив свій минулорічний успіх. Приймак Сергій – на цей раз задовольнився срібною нагородою. Бронзова медаль чемпіонату, який тримав у напрузі любителів цього унікального та інтелектуального виду спорту біля двох місяців, потрапила до скарбнички вже багаторазового переможця та призера різних престижних турнірів в м. Бориспіль – Івана Круглова

У цьому шаховому марафоні, як вже інформувалось раніше, на рівних з чоловіками змагались і чотири представниці прекрасної статі нашого людства. До трьох раніше названих шахісток у другому турі підключилась до змагань і Наталія Черньонок. Найкращий результат серед жінок показала Віталіна Дика, у якої, до речі, дуже солідний показник: 5 очок з 10 можливих. До цього слід додати, що рівень її майстерності з цього виду спорту за останні два роки дуже виріс і наблизився десь до 1-го дорослого розряду. Серед юнаків, які брали участь у чемпіонаті, найкращий результат показав першорозрядник Андрій Трофімчик.

Тут слід додати, що до чемпіонату з числа школярів допускались лише гравці з рівнем підготовки не нижче 2-го дорослого розряду.

Отже, в активі у Андрія чотири пункти, що для одинадцятирічного юного шахіста у боротьбі з досвідченими маестро нашого міста, чудовий показник. Організаторами чемпіонату з числа учасників змагань виявлений також і найсильніший шахіст ветеранського віку (це гравці віком від 60 років та старших). Переможцем у цій номінації став неодноразовий призер ветеранських чемпіонатів міста Олександр Морар. У нього 5,5 очок.

 

Всі вказані вище переможці та призери нагороджені медалями відповідного ґатунку, грамотами, сувенірами. Спеціальним сувеніром нагороджений також ще один учасник цієї шахової фієсти – Бендерський Дмитро – за найкращий показник у зустрічах з переможцями чемпіонату. Але незалежно від зайнятих місць та результатів за шахівницею всі 32 учасники цьогорічного чемпіонату молодці! Своєю спортивною активністю, самовіддачею на змаганнях вони вписали ще одну яскраву сторінку у розвиток шахового руху на Бориспільщині !

 

Віталій Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі