Останній день особистого чемпіонату м. Бориспіль з шахів серед ветеранів у «почесний» список чемпіонів міста вписав нове прізвище.

Отже, новим чемпіоном серед любителів шахівниці поважного віку (це чоловіки від 55 років та старше) став досвідчений шахіст нашого регіону Морар Олександр Петрович. До речі, окрім золотої медалі за перемогу у чемпіонаті та сувеніра Олександр Петрович отримав ще один спеціальний подарунок як самий найстарший учасник змагань. На сьогодні йому вже 79 років. Срібну нагороду чемпіонату виборов знаних шахіст Бориспільщини, активіст з цього виду спорту Півень Анатолій Іванович таким чином повторив свій минулорічний срібний успіх. Що стосується бронзи, то її отримав неодноразовий чемпіон подібних змагань Сьомка Микола Никифорович. На четвертому місці – не менш досвідченіший маестро шахів міста Бориспіль - це Видимко Віктор Миколайович. При однаковій кількості очок з бронзовим призером Віктор Миколайович впустив медаль лише за додатковим коефіцієнтом. Однак, і він не залишився без нагороди . У нього другий показник серед шахістів у віці 70 років та старше.

А таких шахістів поважного віку прийняло участь у змаганнях 6 осіб. Всього ж у ветеранському чемпіонаті помірялось силами 12 досвідчених любителів шахівниці. Отже, ветеранській спортивних рух у місті продовжується і має свій розвиток. А шахісти – одно із ланок цього боєздатного спортивного руху нашого регіону.

Ну і наприкінці інформації слід нагади, що чемпіонат, який тривав більш місяця у шаховому клубі «Поєдинок», проводив Бориспільський міський центр спорту та фізичного здоров’я населення. До нових зустріч,шановні ветерани, за шахівницею!

 

Віталій Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі