Другий рік в м. Бориспіль проводиться турнір серед чоловіків пам’яті відомого шахіста Київщини, ветерана шахового руху на Бориспільщині, ветерана збройних сил України Курилка Миколи Івановича.

Так, вже більш двох років немає цієї чуйної, толерантної, ерудованої людини, яка все своє життя віддала на служіння людям та вітчизні. Але давно відомо, що людина живе до тих пір доки його пам’ятають.Цей шаховий турнір також є доказом того, що дружна сім’я шахістів нашого міста та спортивна громада регіону пам’ятають цю людину з великої літери для багатьох з яких він став прикладом людяності, чесності, відданості своєї справі.

А чемпіоном цього річного турніру став відомий шахіст Бориспільщини, ветеран шахів міста Бориспіль Півень Анатолій Іванович. Другу позицію посів також відомий шахіст міста, цьогорічний чемпіон міста з шахів серед ветеранів Микола Нікіфорович Сьомка. Бронзова нагорода у досвідченого шахіста Київської області, фахівця Бориспільського міського центру спорту та ФЗН Приймака Григорія Григоровича.

Всього у цьому міському шаховому заході, який проводив Бориспільський міський центр спорту та фізичного здоров’я населення, взяли участь 16 любителів цієї мудрої гри людства у віці від 9 до 80 років.

До речі, спеціальним призом за успішний виступ на змаганнях організаторами заходу був нагороджений самий найстарший учасник турніру – це досвідчений шахіст Бориспільщини Олександр Морар. Не остався без сувеніра і ще один учасник змагань - це Микола Олексійович Киричок. В останній день шахових баталій йому виконалось 75 років. З чиім ми його щиро вітаємо та бажаємо міцного здоров’я, довгого щасливого життя та взагалі тримати себе так і далі: у спортивному здоровому робочому ритмі.

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі