У продовж 3-х ігрових днів любителі шахів міста Бориспіль за шаховим столом відзначали 180-річницю з дня народження видатного вченого-етнографа та політичного діяча, автора слів Гімну України Чубинського Павла Платоновича.

Цей престижний захід серед шахістів міста традиційно відбувся у шаховому клубі «Поєдинок» Бориспільського центру спорту та ФЗН. Помірятися силами у шаховий майстерності на цей раз вирішило 22 досвідчених гравців м. Бориспіль з цього унікального за своєю суттю виду спорту. А унікального хоч би тому, що у цьому виді спорту на рівних змагаються між собою, скажемо, - восьмирічний хлопець чи дівчина та ветеран якому вже за 70 років. У якому виді спорту ви ще таке бачили?

Отже, про результати. Переможця турніру виявив лише дев’ятий, останній тур змагань. Перед останнім туром разом з досвідченим маестро з шахів міста Сергієм Плескачовим лідирували також і брати Приймаки - Григорій та Сергій. У цього «тріо» була однакова кількість очок. Однак, осічка Григорія в останній партії у двобої з досвідченим шахістом Бориспільського регіону Олександром Бугайовим, не дозволила лідеру цієї трійки вибороти, навіть, третє місце. Олександр же, навпаки, завдяки цій перемозі, отримав бронзову нагороду чемпіонату. Що стосується «долі» двох Сергіїв, то в останній партії вони обидва переграли своїх суперників і у підсумку, з рівною кількістю очок, поділили між собою 1 та 2 місця. Але,за додатковими коефіцієнтами у Сергія Плескачова перше місце, а його тезка - у турнірній таблиці розташувався на другій позиції. Однак, слід зауважити, що незалежно від зайнятих місць всі учасники цього престижного турніру, безумовно, молодці. Проявили, патріотизм, повагу до нашого видатного земляка та й взагалі зробили ще один крок вперед у популяризації здорового способу життя серед населення міста. Крім трійки переможців змагань пам’ятні сувеніри та медалі отримали також Борис Андрійович Пшеничний – за найкращий результат серед чоловіків віком від 70 років та старших, Даніїл Гаврюшов– у якого найкращий показник серед юнаків шкільного віку, тринадцятирічна Дар’я Іваненко - за успішний виступ у турнірі, причому на рівних з чоловічої статтю нашого суспільства (її здобуток у шахових двобоях з чоловіками - 50 відсотків очок). За успішний виступ у турнірі заохочений також і наймолодший шахіст цього заходу – школяр Микола Рачок, якому неповних одинадцять років.

І наприкінці слід нагадати, що захід традиційно проводив Бориспільський міський центр спорту та фізичного здоров’я населення.

 

В. Кубов

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі