Помірялись своїми силами у День Конституції України за шахівницею також і любителі цієї мудрої і, я би сказав унікальної гри людства.

У шаховому клубі «Поєдинок» в цей день шахові баталії вирували у буквальному сенсі цього слова. Святковий турнір, у якому взяли участь біля 30 шахістів, як числа школярів так і дорослих. За своєю майстерністю учасники змагань були розподілені на дві групи. У першій - за нагороди турніру боролись шахісти, у яких рівень підготовленості від 2-го розряду та вище. Причому, вік гравця не мав значення.

 

На фото: срібний призер турніру Григорій Приймак.

Іншу групу учасників змагань склали юні шахісти, які займаються у секціях з шахів не більш 2-х років і у яких, великі досягнення, безумовно, всі попереду.

На фото: срібний та бронзовий призери турніру серед учасників 2-й групи : Софія Александрова та Харченко Гліб.

 

Тут залік серед юнаків та дівчат був загальним. Турнір проходив за правилами швидких шахів у 7 турів. Переможцем серед досвідчених шахістів став вже титулований шахіст України, учень ЗОШ № 6 Андрій Трушко. На другому місці активіст шахового руху на Бориспільщині, призер багатьох обласних турнірів Григорій Приймак. Трійку призерів замкнув також досвідчений шахіст нашого міста Іван Коломієць.

На фото: в грі переможець турніру Андрій Трушко (другий ліворуч). Перший ліворуч відомий шахіст м. Бориспіль, активист шахового руху у регіоні Ігушкін Сергій

 

У другій підгрупі першенствував Олександр Стецюк. А срібну нагороду виборола дівчина, переможниця міських турнірів серед початківців Софія Александрова, яка у майбутньому у шахах може досягнути значних успіхів. І на третій сходинці п’єдесталу пошани Гліб Харченко, у якого це вже не перша нагорода змагань серед школярів. Але незалежно від результатів всі учасники цього заходу молодці! Так тримати !

 

Заступник директора Віталій Кубов

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі