Завзято та з натхненням змагались початківці з шахів у своєму першому турнірі, який традиційно вже кілька років поспіль саме у жовтні проводить Бориспільський центр спорту та ФЗН.

На цей раз шаховий клуб «Поєдинок» зібрав 19 новачків з числа хлопців та дівчат 2008 р. н. та молодших, які займаються цим чудовим видом спорту менше року.

 

Отже, юні любителі шахівниці за два змагальних дні (26-27 жовтня) провели 7 турів. Кожному гравцю до кінця партії надавалось за регламентом 15 хвилин. У більшості двобої закінчувались достроково перемогою одного з суперників або з нічийним результатом.

Назвемо переможців та призерів, які отримали перші у своєму житті спортивні нагороди з шахів. Це Юрій Бобровник та одразу два Артема Яновський та Титоренко.

Крім того грамотою за успішний виступ у змаганнях нагороджений самий юний учасник турніру, який успішно подолав шаховий забіг у сім турів і має в активі 4 очка. Це Дехтяр Тимофій, 2012 р.н. Серед дівчат, які взяли участь у турніру разом з хлопцями, найкращий показник у Яцюненко Єлизавети.

А на наступному тижні естафету осіннього турніру від юних початківців приймуть більш досвідчені любителі шахівниці того ж віку, які долають премудрості шахової гри вже не один рік і деякі з них мають успіхи вже і на змаганнях обласного рівня.

 

 

Віталій Кубов

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0