25-26 січня 2020 року, любителі шахівниці відзначили 181-шу річницю з Дня народження видатного вченого-етнографа, політичного діяча України 20 століття Павла Платоновича Чубинського.

Звісно, відзначили особистим шаховими турніром, у якому взяли участь більше 20 досвідчених шахістів м. Бориспіль у віці від 13 до 78 років. Традиційно цей поважний спортивний захід проходився у шаховому клубі «Поєдинок» Бориспільського центру спорту та ФЗН.

Переможцем турніру, скажемо так очікувано, став 13-річний школяр ЗОШ № 6, неодноразовий призер всеукраїнських, міжнародних та інших престижних юнацьких чемпіонатів та турнірів Андрій Трушко. Срібну нагороду виборов досвідчений шахіст, неодноразовий переможець цих турнірів Сергій Приймак. А ветеран з шахів Сергій Ігушкін посів третє місце і відповідно отримав бронзову медаль змагань.

Крім того, спеціальним сувеніром за кращий результат серед учасників турніру з числа жінок нагороджена старшокласниця НВК ім. К. Могилка Іваненко Дарина. Також, спеціальний приз, отримав і самий найстарший учасник турніру - відомий шаховий маестро у місті Віктор Видимко.

А, в цілому, незалежно від зайнятих місць всі учаснику турніру молодці!