На четвертому місці фінішувала чоловіча баскетбольна дружина м. Бориспіль БК «Дракони» у відкритому чемпіонаті м. Українка серед команд вищої ліги сезону 2015-16 років.

Нагадаємо, що за рівнем майстерності команд, що брали участь у цьому баскетбольному марафоні, захід прирівнювався до відкритого чемпіонату Київської області.

У бронзовому двобої з опонентами з м. Бровари наші майстри баскетбольного м’яча поступилися з різницею у 15 очок хоч у продовж трьох чвертей матчу вели у рахунку. На першому місці баскетболісти м. Біла Церква на другому – м. Переяслав-Хмельницький. Кольори м. Бориспіль захищали Дегтяренко Святослав, Арсен Арутюнов, Юрій Пінчук, Владислав Блишун, Ярмак Роман, Андрій Іванов, Микита Рябовол, Олександр Казанюк , Ігор Макарчук, Володимир Колесник, Савченко Віталій та Костянтин Шикун. (Прізвища названі у довільному порядку). Наші земляки на цьому престижному форумі найсильніших аматорських команд столичної області та м. Києва, безумовно, виступили достойно. Молодці!

До цього слід сказати, що всі витрати, які були пов’язані з участю атлетів у цих змаганнях, баскетболісти сплачували за рахунок своїх особистих коштів. Дійсно, справжні фанати баскетболу та й взагалі його величності спорту.

 

В. Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі