Бориспільський центр спорту та ФЗН спільно з управлінням освіти і науки організували та провели чемпіонат міста Бориспіль з баскетболу формату 3х3 серед загальноосвітніх навчальних закладів між юнаками.

В спортивній залі НВК «Гімназія «Перспектива» 7-м команд виборювали звання кращої в місті. В динамічній грі 3 на 3 на один кошик команди на першому етапі зіграли в двох підгрупах по колу звідки дві сильніші потрапили до другого етапу «Фіналу чотирьох» де й точилася запекла боротьба за звання Чемпіона міста. Фіналісти зіграли між собою за коловою системою в якій непереможними виявилися учні ЗОШ №6 під керівництвом Гамана Ігоря Вікторовича та Краснощока Максима Олександровича,

срібло змагань, поступившись в додатковому періоді чемпіонам, отримали господарі майданчику «Гімназія «Перспектива» 

та бронзу забрали вихованці НВК ім.. К. Могилка.

 

Команда переможець була нагороджена кубком та почесною грамотою, а гравці призери медалями. Також було визнано та нагороджено пам’ятною статуеткою кращого гравця чемпіонату, яким став вихованець команди ЗОШ №6 Гінжелюк Сергій.

Велика подяка Бориспільському центру спорту який профінансував проведення та нагородження змагань, а також всім вчителям фізичного виховання, які не жалкують емоцій та докладають багато зусиль для розвитку фізичної та здорової молоді.

 

Інструктор фізичного виховання Хамула Є. М.

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі