Бориспільський центр спорту та ФЗН спільно з управлінням освіти і науки організували та провели чемпіонат м. Бориспіль з баскетболу формату 3х3 серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів (дівчата).

В спортивній залі НВК «Гімназія «Перспектива» 7-м команд виборювали звання кращої в місті. В динамічній грі 3 х 3 на один кошик команди на першому етапі зіграли в двох підгрупах по колу звідки дві сильніші потрапили до другого етапу «Фіналу чотирьох» де й точилася запекла боротьба за звання Чемпіона міста. Фіналісти зіграли між собою за коловою системою в якій непереможними виявилися підопічні Бориспільського НВК "Гімназія "Перспектива" – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" ім. В. Мономаха під керівництвом Сосімович Наталі Геннадіївни,

 

взявши реванш за поразку на груповому етапі в ЗОШ № 6, срібло змагань отримали учениці Бориспільського НВК "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" ім. К. Могилка

та бронзу забрали вихованці Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8.

 

Команда переможець була нагороджена кубком та почесною грамотою, а гравці призери медалями. Також було визнано та нагороджено пам’ятною статуеткою кращого гравця чемпіонату яким стала гравець команди Гімназія «Перспектива» Лещенко Єлизавета.

 

Велика подяка Бориспільському центру спорту, який профінансував проведення та нагородження змагань, всім вчителям фізичного виховання, які не жалкують амбіцій та докладають багато зусиль для розвитку фізичної та здорової молоді.

А також побажати успіхів та перемог нашим Чемпіонам, які вибороли путівку до обласного етапу змагань «Шкільної Баскетбольної Ліги України 3х3».

Інструктор фізичного виховання Хамула Є. М.

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі