У котре гостинно приймає чемпіонат м. Бориспіль з баскетболу 3х3 серед учнівської молоді НВК Гімназія «Перспектива».

Все більше популярності набирає формат гри 3х3 в якому на протязі всього матчу команди динамічно атакують кошик без класичних розіграшів.

 

Змагання проходили в двох підгрупах по колу та дві кращі потрапили до «Фіналу Чотирьох», де й визначали переможців. В безкомпромісній боротьбі, з величезним бажанням перемогти команди демонстрували високий рівень організованої гри. На майданчику вирували шалені амбіції юних спортсменів в яких вже можна неозброєним оком розгледіти потенціал майбутніх баскетболістів нашого міста.

Отже, командні місця розподілилися: І-е місце ЗОШ №8; ІІ-е ЗОШ №6 та ІІІ-е НВК Гімназія «Перспектива» (серед юнаків) та І-е місце НВК Гімназія «Перспектива» (минулорічні чемпіони) ІІ-е НВК ім.. К. Могилка, ІІІ-е ЗОШ №7 (серед дівчат). Було визначено найталановитіших: «Кращий гравець» - Мамбетов Марат (ЗОШ №8) та Лещенко Єлизавета ( Гімназія «Перспектива»). Традиційний «Приз глядацьких симпатій» отримали Дмитренко Олександр ( Гімназія «Перспектива») Коваленко Анастасія (НВК ім.. К. Могилка).

Велика вдячність наставникам команди, які терпеливо співпереживають разом з своїми учнями та надихають їх на нові перемоги, а також організаторам змагань Бориспільському міському центру спорту та ФЗН спільно з управлінням освіти та науки.

Євген Хамула

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0
  • Коментарі не знайдено