У минулу п’ятницю, а це 1 квітня, завершився тижневий юнацький марафон м. Бориспіль з баскетболу.

Старшокласники загальноосвітніх навчальних закладів міста (брало участь у чемпіонаті 7 команд) показали справжній баскетбол. Нагадаємо, що тижнем раніше підвели риску у баскетбольних дуелях дівчата. Тут перемогу святкувала баскетбольна команда дівчаток загальноосвітньої школи № 1.

У хлопців чемпіон міста з іншого загальноосвітнього закладу. У фінальному двобої між юнаками вже вище вказаної школи та ЗОШ № 6 сильнішими і за майстерністю і за вольовими якостями виявилися юні баскетболісти загальноосвітньої школи № 6. У бронзовому двобої між ЗОШ № 7 та господарями баскетбольного майданчику - НВК «Гімназія «Перспектива» - впевненіше у володінні м’ячем виглядали гімназисти. За ними і перемога.

Чемпіон змагань та команди-призери від організаторів цього заходу – міського центру спорту та фізичного здоров’я населення та управління освіти і науки Бориспільської міської ради - отримали головні трофеї ігор – видовищні спортивні Кубки та дипломи відповідних ступенів, самі ж баскетболісти – спортивні медалі та грамоти.

Отже, слід сказати, що всі ігри пройшли на високій мажорній ноті, а рівень баскетбольної майстерності порівняно з минулорічними показниками, як у дівчат так і у хлопців значно виріс. І це не може не радувати.

 В.І. Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі