Порадувала Бориспільчан на чемпіонаті Київської області з легкоатлетичного кросу наша землячка Юлія Голуб. У змаганнях серед жінок на самої важкій дистанції кросу 3000 м. шістнадцятирічна атлетка виборола срібну нагороду чемпіонату.

Старшокласниця спеціалізованої с/ш № 5 ім. К. Могилка випередила цілу дюжину досвідчених суперниць старших за віком поступившись лише знаній в Україні легкоатлетки, майстру спорту України.

Ці престижні змагання серед любителів королеви спорту столичної області, які на цей раз проходили у м. Біла Церква, присвячувались героям-ліквідаторам техногенної аварії на Чорнобильської АЕС.

Ну а тижнем раніш Юлія взяла участь у змаганнях вже Всеукраїнського рівня, які приймала Сумщина – родина легендарного у радянські часи легкоатлета-марафонця, дворазового чемпіона Олімпійських ігор – Володимира Куца.

В одному з мальовничих сіл Тростянецького району Сумщини, проходив Всеукраїнський турнір з легкоатлетичного кросу серед чоловіків, жінок, юніорів та юнаків. Змагання присвячувались саме цій легендарній людині радянського спорту 50-60-х років минулого сторіччя.

Отже у цих змаганнях любителів королеви спорту взяло участь разом з Юлією Голуб ще два юних любителя королеви спорту з нашого міста. Це Артем Семенець та Анастасія Волошиненко. Усі - вихованці молодого, але вже досвідченого тренера з легкої атлетики, патріота своєї тренерської справи Савченка Михайла Володимировича, який плідно працює на тренерській ниві Бориспільській ДЮСШ.

Отже, Анастасія у віковий групі дівчат посіла особисте 2-місце на дистанції легкоатлетичного кросу 2000 м. (з чим ми щиро вітаємо юну талановиту атлетку), Артем у забігу серед юнаків був 9-м ( теж непогано), а Юлія Голуб виборола золоту медаль Всеукраїнських змагань, випередивши по ходу дистанції в 2000 м. усіх своїх суперниць, а їх було більш 30 атлеток.