19 квітня міський стадіон «Колос» приймав на своїх сучасних бігових доріжках юних атлетів королеви спорту.

В цей по весняному теплий та сонячний день проходив особисто-командний чемпіонат м. Бориспіль з легкої атлетики серед збірних команд учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Юні легкоатлети змагались у двох вікових групах: молодша група учасників змагань: учні 8-го класу та менші та вікова група старшокласників ( учні 9-11-х навчальних класів).

Юні любителі королеви спорту пробували свої сили на спринтерських дистанціях бігу 100 м., 200 м., довгому спринту на 400 м. та у змішаній естафеті 4 х 100 м.

Отже у змішаній естафеті чемпіонське звання виборола дружня легкоатлетична четвірка спеціалізованої школи № 5 ім. К. Могилка. Срібні нагороди у легкоатлетів ЗОШ № 1, трійку призерів легкоатлетичній естафеті замкнули спортсмени ліцею «Дизайн-освіта» ім. П.П. Чубинського».

У загальнокомандному заліку перемогу святкувала легкоатлетична дружина вже названої вище ЗОШ № 1, учні ЗОШ № 3 – срібні призери чемпіонату. Легкоатлети ліцею «Дизайн-освіта ім. П.П. Чубинського піднялись на бронзовому сходинку п’єдесталу пошани.

Всі переможці та призери змагань були відзначені нагородами чемпіонату: грамотами, медалями та командними Кубками.

Захід, в якому взяли участь всі 8 загальноосвітніх навчальних закладів міста з загальною кількістю юних атлетів більше 150 осіб, організовували та проводили міський центр спорту та ФЗН спільно з управлінням освіти і науки Бориспільської міської ради.

Н.І. Гапон 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі