Першими список чемпіонів Київської області 2017 року з нашого міста відкрили спортсмени королеви спорту.

До цього зауважу, що з моєї точки зору самого видовищного та романтичного виду спорту. Отже, кілька днів тому у всім відомому в Україні Броварському легкоатлетичному манежі відбувся зимовий особисто-командний чемпіонат Київської області з легкої атлетики серед міст та районів. Учасниками цього поважного заходу королеви спорту стали більше 300 атлетів Київщині 2001 р. н. та старше.

Потужний Бориспільський легкоатлетичний десант складав 16 атлетів під керівництвом 2-х досвідчених тренерів ДЮСШ - Гончаренка Івана Яковича та Савченка Михайла Володимировича. Наші спортсмени брали участь у бігових видах програми, а досвідчена атлетика з легкоатлетичного семиборства Юлія Петльовська спробувала свої сили у стрибках у висоту. І стала першою чемпіонкою Київської області з нашого міста у новому, 2017 році. А через півгодини на дистанції бігу 3000 м. серед чоловіків другу золоту медаль бориспільським вболівальникам подарував маестро середніх дистанцій Роговий Віктор. До речі, на цієї дистанції вся трійка призерів представляла наш регіон: срібна нагорода у відомого на теренах Київщини бориспільського легкоатлета - Шутенка Павла, ну, а третю сходинку п’єдесталу пошани піднявся Іващено Сергій. Всього у забігу взяло участь 9 атлетів. Крім Павла та Сергія місто має ще двох призерів чемпіонату.

З задоволенням назву їх прізвища. Це відома бориспільська легкоатлетка Голуб Юлія – срібний призер на дистанції бігу 800 м. у жінок та Буренков Дмитро, який на цій ж самій дистанції у чоловіків виборов бронзову нагороду змагань.

Наприкінці додам, що відрядження на чемпіонат здійснювалось за кошти Бориспільського міського центру спорту та ФЗН.