Змагалися за відкриту першість Борисполя з легкої атлетики не лише мешканці нашого міста, а й гості з Переслав-Хмельницького, Яготина та з Бориспільського району. Загалом взяло участь у змаганнях близько 70 дітей.

Змагання відбулися за сприяння бориспільських міських політичних партій «Об’єднання «Самопоміч» та «Воля». Організатори заходу ставили собі за мету пробудити у дітей бажання розвивати свої фізичні можливості, бути здоровими, сильними та витривалими, завдяки вірі в себе. Один із організаторів заходу Борис Шапіро зауважив, що у нашому місті є всі умови для того, аби виховувати справжніх чемпіонів.

Підтримував учасників змагання головний суддя, тренер-викладач з легкої атлетики Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи Михайло Савченко. Своїми настановами та слушними порадами він намагався загартувати спортивний дух в учасників.

Один із організаторів змагань Сергій Лінкевич заради мотивації юних спортсменів визначив окрему номінацію для найкращого учасника, який наприкінці отримав цінний приз.

Після бігу на всіх дистанціях та комбінованої естафети учасники та організатори пробігли благодійний марафон, заради популяризації фізичного виховання серед населення міста. Наочно показавши, що займатися спортом може кожен, від малого і до великого. У номінації «За волю до перемоги» та подарунок від БМО ПП «Воля» отримала Віталія Макаренко. А заохотив займатися спортом найменшого учасника змагань, вручивши йому приз, член БМО ПП «Об’єднання «Самопоміч» Олексій Юзьков.

Всі учасники змагань, які продемонстрували свою майстерність були відповідно нагороджені за свої старання медалями та грамотами.

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі