Про головні події на спортивних майданчиках Борисполя.

Вісті з футбольного марафону серед загальноосвітніх навчальних закладів м. Бориспіль

З 21 по 24 вересня в місті відбувся черговий чемпіонат з футболу серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів 5-6 –х класів.

У фінальній грі зустрілися команди ЗОШ № 6 та ЗОШ № 1 в результаті чемпіонами стала команда ЗОШ № 6, яка з рахунком 4 : 0 перемогла своїх суперників, яким дісталося срібло. Бронзу здобула команда спеціалізованої школи № 5 ім. Костянтина Могилка та НВК гімназія «Перспектива».

Висловити слова вдячності потрібно, безмовно, не тільки переможцям чемпіонату, а всім восьми командам, учасникам незалежно від зайнятих місць. Бо кожна з них внесла свій ваговий внесок у пропаганду футболу серед своїх навчальних закладів, пропаганду самого масового виду спорту в нашому місті.

Урочисте нагородження переможця чемпіонату та призерів цих змагань відбулось одразу ж після закінчення фінального матчу. Приємну місію нагородження на зеленому футбольному газоні стадіону «Колосок» здійснювали організатори цього футбольного дійства – представники Бориспільського міського центру спорту та фізичного здоров’я населення спільно з управлінням освіти та науки Бориспільської міської ради. Команди отримали кубки, гравці - спортивні медалі відповідного ґатунку та грамоти.

Найсильнішим гравцем змагань за версією організаторів признаний приборкувач шкіряного м’яча з команди ЗОШ № 6 Іван Корж, кращим захисником став Луцюк Дмитро (СШ №5) які отримали спеціальні призи.

На цьому тижні у футбольний двобій вступили вже учні середньої вікової групи: команди 7-8-х навчальних класів.

Настільний теніс

З срібною нагородою повернувся з Чехії член параолімпійської збірної команди України з настільного тенісу, заслужений майстер спорту України з цього виду спорту Вадим Кубов. Кілька днів тому у цієї країні проходив міжнародний турнір серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. У змаганнях прийняли участь понад 200 найсильніших атлетів світу з цього виду спорту.

Отже Вадим у восьмому класі атлетів по групі ураження опоно-рухового апарату в одиночному розряді до виходу у фінал переграв 5 своїх опонентів Та лише у фіналі поступився спортсмену з Бельгії.

На два дні пізніше Вадим у командних змаганнях разом зі своїм юним напарником Іваном Май зуміли вибороти чемпіонські звання цього престижного турніру. На шляху до першого місця вказані Українські тенісисти примусили капітулювати своїх суперників по цьому виду спорту з чотирьох країн. Отже активна підготовка Вадима та його партнерів до участі у чемпіонаті Європи успішно триває.

Чемпіонат Світу з настільного тенісу 2014-2015 років відбудеться з 11 по 17 жовтня в Італії. В. Кубов