На високої мажорної ноті пройшов відкритий чемпіонат м. Бориспіль з боксу серед юнаків 2003-2004 та 2005-2006 років народження, який проводився у минули суботу-неділю (9-10 квітня).

Поміряться своїми силами з юними колегами по шкіряної рукавички в освітянську спортивну школу нашого міста прибуло біля 100 спортсменів з цього мужнього, атлетичного та захоплюючого виду спорту. Господарям змагань, а з нашого міста приймали участь більш 40 атлетів, кинули виклик юні боксери з міст Житомир, Миколаїв, Київ (3 команди), цілої низки міст та районів нашої столичної області (Баришівського, Бориспільського, Києво- Святошинського районів), міст Буча (2 команди), Васильків, Обухів, Переяслав-Хмельницький). Отже, боксерський кворум був, дійсно, представницьким. Значимість цього заходу збільшувало також і те, що двобої юних атлетів проводились на новому сучасному боксерському рингу, про який організатори чемпіонату попіклувались заздалегідь.

Щодо організаторів чемпіонату то значний обсяг роботи по його проведенню здійснили працівники міського центру спорту та фізичного здоров’я населення, керівники федерації боксу м. Бориспіль, тренерський склад з боксу ДЮСШ, громадська, а я до цього додам – патріотична організація «Територія підтримки» м. Бориспіль, депутат Київської обласної ради Ксьонзенко В.П., депутати міської ради Шалімов В.І., Шкоруп М.І. (він же головний суддя змагань); голова постійної депутатської комісії міської ради з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я та з питань релігій Степаненко М.І., добровільні помічники федерації боксу м. Бориспіль, які взяли на своїх плечі рутинну роботу по устаткуванню та демонтажу боксерського рингу, підготовки залу до проведення чемпіонату. Свою лепту, як спонсори змагань, у проведення чемпіонату внесли також підприємці Кисельов О.О., Дударець Т.В., Калін В.М., Кришталь Н.Г.

Забігаючи вперед скажу, що неоціниму роботу у грамотне проведення чемпіонату вклала суддівська спортивна бригада. Нарікань до спортивних суддів з боку учасників двобоїв на цей раз не було. Не зважаючи на дуже щільний робочий графік, навіть у суботу, знайшов можливість прибути на урочисте відкриття чемпіонату міський голова Федорчук Анатолій Соловйович. Він щиро привітав юних гостей з інших регіонів України та господарів чемпіонату з цим святом боксу, побажав атлетам успіху на боксерському рингу, а кожному зі спортсменів та їх тренерам - успіху у житті та великих спортивних досягнень. Учасників чемпіонату вітали також інші почесні гості змагань: депутат міської ради, директор міського центру спорту та ФЗН Костянець М.П., Голова Федерації боксу м. Бориспіль Стариченко М.П., його заступник Андрєєв Володимир Миколайович, головний суддя змагань, депутат міської ради Шкоруп М.І., відомі боксери міста та ветерани спорту.

Отже після, урочистого відкриття чемпіонату розпочались запеклі, видовищні боксерські двобої. Велика аудиторія вболівальників, з числа батьків та знайомих юних боксерів, любителів боксу, ветеранів цього мужнього виду спорту щиро підтримувала своїх улюбленців на боксерському ринзі. Слід зауважити, що двобоїв, у яких переможець пари виявлявся достроково «за явною перевагою», з загальної кількості боїв (десь більш 90), було лише 2-3. Це говорить про достатньо високий рівень підготовки учасників чемпіонату і це добре.

А переможцями цього престижного відкритого чемпіонату м. Бориспіль серед юнаків 2002-2003 та 2004-2005 років народження стали (кожен у своїй ваговий категорії) наступні юні любителі шкіряної рукавички (я вважаю, що слід їх назвати усіх: вони того заслужили):

2004-2005 років народження: Артеменко Сергій ( м. Бориспіль), Лавецький Костянтин ( м. Бориспіль); Мороз Дмитро (с. Щасливе Бориспільський р-н), Найденко Кирил (м. Бориспіль); Балтянський Владислав (м. Миколаїв); Юрченко Гліб (м. Буча); Сінгрівський Віталій (Київ); Зуєв Юрій (м. Миколаїв); Поляниця Андрій (м. Бориспіль); Дунь Олександр (м. Бориспіль); Чупрун Назар (м. П-Хмельницький): Шарій Єгор (смт. Баришівка); Мещеряков Дмитро (м. Бориспіль); Погребний Ростислав (м. Бориспіль); Любич Євгеній (м. Васильків).

2002-2003 років народження: Якуш Іван (м. Бориспіль); Грицай Роман (м. Васильків); Настасієнко Денис (м. Бориспіль); Руденко Сергій (м. Бориспіль); Ломакін Богдан (м. Бориспіль); Шипко Іван ( м. Київ); Марченко Олександр (м. Бориспіль); Носачук Денис (м. Житомир); Магалецький Микита (Житомир); Репях Акім (м. Миколаїв); Ковалівський Мирон (м. Васильків); Храновський Ян (м. Васильків); Глобенко Владислав (м. Київ); Горобець Гліб (м. Бориспіль); Жежук Сергій (м. Бориспіль); Гресько Дмитро (м. Київ); Клипацький Олександр м. Бориспіль); Степанець Аркадій (м. Миколаїв); Касимов Ілля (м. Бориспіль); Шевченко Денис м. Бориспіль); Пих Максим (м. Київ).

У показових боях також прийняли участь і чотири представниці «слабої статі», що тренуються у спортивних секціях з боксу м. Бориспіль. Це дівчата Осадча Анастасія, Дар’я Авдєєва, Олександра Семеляк та Анастасія Улещенко. Вони показали достатньо технічний рівень боксування, що теж є приємною новиною.

До речі, жіночий бокс входить до програми Літніх Олімпійських ігор. Може хтось з них у майбутньому і стане олімпійським призером? Хто знає. Чемпіони та срібні призери чемпіонату отримали від організаторів змагань спортивні дипломи та медалі відповідного ґатунку. Всі гості цього боксерського форуми залишились задоволеними і результатами своїх виступів і рівнем проведення самих змагань. Отже, до нових зустрічей у нашому місті на боксерському помості!

 

В.І. Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі