Уперше в своїй історії наше місто має призера України з боксу серед юніорок.

Ця приємна подія для бориспільчан відбулась кілька днів тому у м. Рівне на чемпіонаті України серед атлеток прекрасної статі нашого людства. Поміряться своїми силами у цьому до недавнього суто чоловічому виді спорту, до речі, жіночий бокс також входить до Програми Олімпійських ігор, на ринг вийшло більше 90 любительниць шкіряної рукавички з різних регіонів нашої держави. Чемпіонат проводився серед жінок, молоді та юніорок. Столичну область представляло 14 спортсменок.

на фото: Анастасія Осадча зі своїм тренером Олександром Дмитрієнком (ліворуч) перед початком урочистого нагородження переожців  

 

Отже, старшокласниця Бориспільська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Анастасія Осадча у ваговий категорії 52 кг виборола бронзову нагороду чемпіонату. Її суперницями були 8 досвідчених атлеток 2002-2003 років народження. У першому двобої Анастасія впевнено переграла господарку змагань – атлетку з м. Рівного і вийшла у півфінал чемпіонату. У півфінальному двобої з майбутньою чемпіонкою України наша спортсменка уступила своїй суперниці у рівній боротьбі за очками. Слід зазначити, що за деякий технічний брак Анастасія компенсує чудовою фізичною підготовленістю, що для боксу є дуже важливим фактором. Наставник цієї перспективної атлетки відомий у минулому боксер, майстер спорту СРСР з цього виду спорту Дмитрієнко Олександр, який на теперішній час працює тренером у КП «Київська обласна ДЮСШ», а відділення боксу спортивної установи функціонує у нашому місті.

Віталій Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі