Приємні новини для любителів боксу міста надійшли з Івано-Франківської області. Кілька днів тому у районному містечку цієї області – Надвірне - завершився ІІІ Міжнародний турнір з боксу «Кубок Карпат» серед жінок, дівчат та юніорок.

Змагання стартували на передодні жіночого свята у нашій державі та фінішували 11 березня. Помірятися своїми силами з українськими атлетками на боксерському ринзі прибули їх колеги по цьому мужньому виду спорту з Казахстану, Польщі, Туреччини та Ізраїлю. Жіночий боксерський форум склав біля 180 учасниць прекрасної статі нашого людства. А тепер про приємні новини. Бронзову нагороду цих престижних змагань у своїй ваговій категорії серед юніорок виборола вже добре відома на теренах столичної області своїми перемогами наша землячка Анастасія Осадча – 2003 р. н. 9-кланиця Бориспільської ЗОШ № 3 зуміла у першому двобої впевнено перемогти свою опоненту з м. Херсон, а ось за вихід у фінал за очками у рівному протистоянні поступилася трьохразовій чемпіонці України Лакійчук Христині, яка на рік старше бориспільської атлетки. До речі, у наступному році Христина вже покидає юніорський вік, а нашій любительці шкіряної рукавички бути в юніорках ще один сезон, так що можна сподіватись, що головні перемоги у Анастасії ще попереду.

Нагадаємо тренер талановитої спортсменки відомий тренер з боксу у нашому місті, майстер спорту СРСР з боксу Дмитрієнко Олександр.