Цілий десант юних боксерів з м. Бориспіль у минулий четвер висадився на березі дивовижної Росі.

Але головним завданням для наших атлетів, звісно, було не перегляд зимових краєвидів Росі, а успішний виступ у чемпіонаті Київщини з боксу серед юнаків 2002-2003 років народження. Саме у найбільшому місті Київської області, що міцно стоїть на обох берегах Росі, проводили двобої юних любителів шкіряної рукавички з різних регіонів Київської області. Всього поміряться своїми силами з цього мужнього виду у м. Біла Церква прибуло біля 100 атлетів. П’ята частина з них – потужний бориспільський десант. На цей раз досвідчені фахівці з боксу нашого міста здивували своїх колег не тільки чисельністю команди (вона була найбільшою по зрівнянню з іншими регіонами області), а у першу чергу рівнем підготовленості своїх підопічних.

Атлети м. Бориспіль показали на рингу справжній бокс. У підсумку маємо 12 призерів з яких 4 – чемпіони Київщини. Це вже відомі на теренах Київщині підопічні досвідченого тренера з боксу Лазебника ВолодимираСамсоненко Вячеслав (вагова категорія до 50 кг) та Ковач Саїд (48 кг), боксер іншого не менш знаного тренера столичної області з м. Бориспіль Михайла Шкорупа – Денис Настасієнко (43 кг) та атлет ще двох відомих на Київщині тренерів з нашого регіону Кінаша Сергія та Щибрика Олександра – тринадцятирічний Гліб Горобець (68 кг).

Кілька призерів чемпіонату має також ще один досвідчений тренер столичної області з боксу з нашого міста це Микола Степаненко. У цілому тренерська бригада м. Бориспіль зі своїм завданням на цьому форумі юних любителі шкіряної рукавички впоралась на відмінно.

Тренер Володимир Лазебник зі своїми підопічними чемпіонами Київської області. 

                                                                                                                                                                                 В.І. Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі