Пауерліфтинг

Традиційно своїми успіхами на обласній спортивній арені радують бориспільчан наші пауерліфтери.

Вперше у своїй історії наше місто приймало чемпіонат столичної області з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

З 25 лютого до 01 березня 2017 року у м. Коломия (Івано-Франківська область) проходив чемпіонат України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок.

22-24 січня 2017 року у м. Коломия (Івано-Франківська область) проходив чемпіонат України з пауерліфтингу серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат.

З 03 по 05 червня 2016 року пройшов Відкритий чемпіонат міста Києва з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу ,жиму лежачи та класичного жиму лежачи серед чоловіків та жінок,юніорів та юніорок,юнаків та дівчат.

З 11 по 14 травня 2016 року в чеському місті Плзень пройшов чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок (дорослі).

Учениця Бориспільської загальноосвітньої школи № 8 Ангеліна Киях на чемпіонаті Європи з пауерліфтінгу серед юнаків та дівчат виборола срібну нагороду європейських змагань.

Першими відкрили спортивний сезон 2016 року Київської області любителі «залізної гри». Одразу після різдвяний свят у м. Біла Церква відбувся чемпіонат Київської області з пауерліфтингу.

Кілька днів тому у мальовничому куточку Закарпаття – містечку Коломия – завершився чемпіонат України з пауерліфтингу серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Звісно, маються на увазі спортивні заклади у котрих є відділення з пауерліфтингу.

Два спортсмени з міста Бориспіль 10 жовтня взяли участь у Кубку Київської області з класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок.