З 25 лютого до 01 березня 2017 року у м. Коломия (Івано-Франківська область) проходив чемпіонат України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок.

У змаганнях взяли участь збірні команди з 19 областей України, загальною кількістю 172 спортсмена. Бориспіль у складі збірної команди Київської області представляв спортсмен Бориспільського центру спорту та фізичного здоров'я населення Шалюта Костянтин, який змагався у ваговій категорії до 93 кг та посів ІІІ місце, вперше виконавши норматив майстра спорту України.

З 01 по 04 березня 2017 року у м. Коломия (Івано-Франківська область) проходив Чемпіонат України з жиму лежачи серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь збірні команди з 19 областей України загальною кількістю 274 спортсмена. Бориспіль у складі збірної команди Київської області представляли спортсмени Бориспільської ДЮСШ. Для спортсменів, які взяли участь у змаганнях були відбірковими – давали право представляти Україну на міжнародних змаганнях серед всіх вікових груп.

Дівчата (до 18 років):

В/категорія до 52 кг – Киях Ангеліна (вихованка ДЮСШ ЗОШ 8) 1 місце та 3 місце в абсолютному заліку серед дівчат Юніори (до 23 років):

В/категорія до 120 кг - Парфенюк Михайло (вихованець ДЮСШ) 1 місце

Жінки (дорослі): В/категорія до 84 кг – Шашкова Дар’я (вихованка ДЮСШ) 2 місце

 

За підсумками змагань до тренерської ради Федерації пауерліфтингу України була написана заява щодо включення її до складу юніорської збірної команди України Дар’ї Шашкової на участь у Чемпіонаті Світу з жиму лежачи серед юніорів та юніорок.

 

Підготував спортсменів до змагань тренер-викладач Бориспільської ДЮСШ, тренер вищої категорії з пауерліфтингу Ликов Ю. В.

 

Інструктор з фізичної культури Ю.В. Ликов

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі