Традиційно своїми успіхами на обласній спортивній арені радують бориспільчан наші пауерліфтери.

Черговий успіх бориспільськиїх любителів штанги відбувся кілька днів тому у спортивному комплексі м. Бровари. Саме там проходив чемпіонат Київської області з класичного жиму лежачі серед жінок, чоловіків, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат, ветеранів.

У підсумку наші земляки зібрали медальний врожай у кількості 11 нагород, 9 з яких золотого ґатунку.

Отже, чемпіонські звання Київської області вибороли: Серед жінок: Ірина Диченко (52 кг.), яка до речі, вперше виконала норматив кандидата у майстри спорту України; Марія Чепіль (57 кг.). У юнаків: Владислав Білоус (43 кг) та Дмитро Мощенко (53 кг.). Серед юніорів у ваговій категорії до 93 кг. перемогу святкував бориспільчанин Павло Горецький. Також у цій віковій групі наш спортсмен Михайло Парфенюк виборов срібну нагороду чемпіонат у ваговий категорії до 120 кг. У дівчат наше місто має одразу чотири чемпіонки області. Це Валерія Мустафіна (47 кг.); Вікторія Волощенко (52 кг.); Марія Білоус (57 кг.) та Валерія Компанієць (84 кг.). У Олесі Голіяд , яка змагалась у тій же ваговій категорії, що і Валерія, срібна нагорода.

Вказані переможці змагань тренуються під керівництвом досвідченого фахівця з пауерліфтінгу, майстра спорту України з цього виду спорту Юрія Ликова. Всі атлети займаються у спеціалізованій спортивній залі Бориспільського центру спорту та ФЗН. Частина з них - у спортивній секції вищевказаної спортивної установи, інша частина у відділенні з пуерліфтінгу Бориспільської ДЮСШ.

 

Віталій Кубов

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі