Першими відкрили спортивний сезон 2016 року Київської області любителі «залізної гри». Одразу після різдвяний свят у м. Біла Церква відбувся чемпіонат Київської області з пауерліфтингу.

У змаганнях взяли участь і вихованці відомого тренера з м. Бориспіль з цього мужнього виду спорту Ликова Юрія Володимировича. Його атлети, звісно, захищали кольори нашого міста. У підсумку всі три спортсмена нашого регіону, що брали участь у чемпіонаті, святкували перемогу. Кожен з них впевнено переміг у своїй ваговій категорії. Шмелькова Марина серед дівчат віком до 18 років у ваговій категорії до 63 кг. Серед юніорів у ваговій категорії до 74 кг не було рівних бориспільському атлету Олександру Курятенку – спортсмену Бориспільського міського центру спорту та ФЗН, а у ваговий категорії до 120 кг першим став відомий атлет нашого міста Михайло Парфенюк.

Через кілька тижнів у м. Коломия відбудеться вже всеукраїнські змагання любителів цієї залізної гри. До складу збірної команди Київщини включено чотирьох Бориспільчан. Це крім Шмелькової Марини та Михайло Парфенюка також вже титулованих пауерліфтерів Київської області Антона Правника та Шашкову Дар’ю, яким, при їх значних міжнародних досягненнях, виступати на обласному рівні вже якось і не зручно.

До речі, остання (це Шашкова Дар’я) успішно освоює премудрості суддівства з цього виду спорту і вже склала практичний іспит як арбітр, отримав у підсумку першу суддівську категорію з пауерліфтингу. Що тут додати? Молодчина!

 

В. Кубов

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі