Настільний теніс

Особистим юнацьким турніром, за місцем проживання, на теренах міста стартував у цьому році цикл різноманітних змагань з настільного тенісу.

Зі змагань з настільного тенісу стартувала Спартакіада м. Бориспіль 2019 року серед громадських організацій та політичних партій, пам’яті загиблих воїнів України за час проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил України у Донецькій та Луганській областях.

Упевненою командною перемогою ліцеїстів завершились дводенні баталії любителів «блискавичної гри». Саме так іноді називають спортсменів з настільного тенісу.

У спортивному комплексі ліцею «Дизайн –Освіта» ім. Павла Чубинського» досвідчені любителі «блискавичної гри» міста розіграли медалі чемпіонату міста Бориспіль з настільного тенісу серед ветеранів в одиночному розряді.

Новий сучасний спортивний комплекс міста Бориспіль 25 грудня зустрів учасників особисто-командного чемпіонату Київської області з настільного тенісу.

Значний внесок у розвиток фізичної культури та спорту в нашому місті, популяризації здорового способу життя серед населення Бориспільського регіону вносять ветерани з різних видів спорту.

Впевненою перемогою ліцеїстів у командному заліку завершились дводенні баталії з настільного тенісу серед збірних команд учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста. ( Склад команди 2 юнака та 2 дівчини 1999 р.н. та молодше).

У черговий раз титул чемпіона України з настільного тенісу серед спортсменів паралімпійців виборов Бориспільчанин Вадим Кубов.

Вперше в м. Бориспіль серед збірних команд учнів загальноосвітніх навчальних закладів відбувся особисто-командний чемпіонат з настільного тенісу.

Указом Президента України № 600/2015 року 21 від жовтня 2015 року спортсмену