Впевненою перемогою ліцеїстів у командному заліку завершились дводенні баталії з настільного тенісу серед збірних команд учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста. ( Склад команди 2 юнака та 2 дівчини 1999 р.н. та молодше).

На другому місці – любителі «пінг-понгу» ЗОШ № 6, які також мають в активі ще чемпіона та бронзового призера змагань в особистому заліку серед юнаків. Господарі змагань – це навчально-виховний комплекс «Гімназія «Перспектива» - замкнули трійку призерів у командному заліку. Свою командну бронзу гімназисти отримали завдяки «золоту» в особистому заліку найсильнішої тенісистки міста серед дівчат 1999 р н. та молодше Тригуб Анастасії. Суть питання в тому, що головний суперник господарів змагань за бронзу – команда ЗОШ № 3 набрала однакову кількість очок з «Перспективою», і вирішальним тут стало кількість перших місць в особистому заліку. В цьому показнику ЗОШ № 3 поступилась гімназистам.

Оскільки мова зайшла за командні місця, то проінформую, що у чемпіонаті, який проводили Бориспільський центр спорту та ФЗН спільно з управлінням освіти і науки Бориспільської міської ради, взяли участь 7 загальноосвітніх навчальних закладів міста з 8. Не змогли взяти участь у змаганнях лише учні ЗОШ № 7.

Серед юнаків перемогу в особистому заліку святкував учень ЗОШ № 6, вже відомий на теренах Бориспільщини талановитий атлет «блискавичної гри» Лазарчук Денис. Його колега про команді – Боков Олексій виборов бронзу. Срібну та бронзову нагороди чемпіонату в особистому заліку як серед юнаків так і дівчат вибороли ліцеїсти Замора Денис (срібло) та Конєва Альона ( бронза). Несподіванкою чемпіонату стало друге особисте місце старшокласниці спеціалізованої школи № 5 ім. Костянтина Могилка Процькової Кристини, яка до цього часу на міських змаганнях з настільного тенісу участі ще не брала.

Щодо нагород, то ліцеїсти отримали головний трофей чемпіонату – видовищний Кубок, склад команди – золоті медалі, команди-призери стали власниками малих спортивних кубків, чемпіони в особистому заліку крім дипломів 1-го ступеня та золотих медалей – нагороджені також пам’ятними сувенірами Бориспільського центру спорту та ФЗН. Призери в особистому заліку поклали у свою скарбничку медалі відповідного ґатунку та спортивні грамоти.

Отже, до нових зустрічей, юні любителі блискавичної гри!

 

Заступник директора Бориспільського центру спорту та ФЗН Кубов В.І 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі