Значний внесок у розвиток фізичної культури та спорту в нашому місті, популяризації здорового способу життя серед населення Бориспільського регіону вносять ветерани з різних видів спорту.

Ось і у минулу суботу, 8 квітня, під керівництвом Бориспільського центру спорту та ФЗН відбувся особистий чемпіонат міста з настільного тенісу серед ветеранів (чоловіки та жінки).

У цьому заході, який відбувся на базі НВК «Гімназія «Перспектива», взяло участь 18 любителів цієї «блискавичної гри». Серед жінок перемогу святкувала відома тенісистка нашого міста, працівниця ДПМА «Бориспіль» Наталія Гаврилова, срібна нагорода у активістки здорового способу життя, фахівця СРП «Київцентрайро» Іваній Олени, яка повторила свій минулорічний успіх, і бронзу виборола викладач фізичного виховання НВК «Гімназія «Перспектива» Сосімович Наталія, вклад який у розвиток фізичної культури та спорту в нашому місті є беззаперечним.

Серед чоловіків переможцем, як і передбачалось, став один з найсильніших атлетів Київської області з цього виду спорту Ярослав Стрільнік, срібло виборов технічний тенісист нашого міста, активіст здорового способу життя Юрій Решетко, який за вихід у фінал здолав опір досвідченішого та одного з самих найстарших учасників чемпіонату, активного волонтера та пропагандиста цього виду спорту Володимира Фесенка. Бронзову нагороду отримав минулорічний чемпіон міста, активіст фізичної культури та спорту в місті та ДПМА «Бориспіль», Дубцов Костянтин.

Спеціальними призами Бориспільського центру спорту та ФЗН за успішний виступ у змаганнях та пропаганду здорового способу життя серед населення нагороджені найстарші учасники чемпіонату серед чоловіків Юрій Хоменко і у жінок Астхік Алексанян.

 

 

Заступник директора В.І. Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі