Новий сучасний спортивний комплекс міста Бориспіль 25 грудня зустрів учасників особисто-командного чемпіонату Київської області з настільного тенісу.

Отже, в обласному заході любителів блискавичної гри, який, якщо мені не зміняє пам'ять, не проводився вже більше п’яти років, взяли участь досвідчені тенісисти з чотирьох регіонів столичної області з загальною кількістю учасників близько 50 осіб. А нагороди чемпіонату розігравались в особисто-командному заліку серед чоловіків і жінок. Два комплекти медалей в одиночному розряді виборювали також і ветерани настільного тенісу, які змагались в особистому заліку у двох вікових групах (чоловіки та жінки 40-50 та 51 рік і старше).

Як у командному так і в особистому заліках домінували майстри тенісної ракетки господарів змагань та їх сусіди з Бориспільського району.

За підсумками командних результатів першенствували тенісисти міста Бориспіль, на другому місці – гравці Бориспільського району і друга команда міста Бориспіль, яка відповідно до регламенту чемпіонату, допускалась до змагань, виборола бронзові медалі чемпіонату.

В особистому заліку з одиночного розряду серед чоловіків перемогу здобув Заслужений майстер спорту України з цього виду спорту Вадим Кубов, серед жінок –досвідчена тенісистка, тренер з настільного тенісу Бориспільської ДЮСШ Корнієнко Юлія. Обидва представляли команду господарів змагань.

 

Серед ветеранів з числа чоловіків віком 40-50 років перемогу святкував досвідчений маестро блискавичної гри Бориспільського району Стрільник Ярослав, у старшій віковій групі ветеранів першенствував його колега по команді, майстер спорту України з настільного тенісу Федір Балбас. У жінок чемпіонкою стала досвідчена тенісистка ще на початку сімдесятих років минулого сторіччя, яка, до речі, будучи на поважній посаді, внесла величезний вклад у розвиток спорту на бориспільщині Онищенко Тамара Георгіївна.

Усі переможці та призери обласного заходу нагороджені спортивними медалями, дипломами відповідних ступенів, пам’ятними сувенірами.

Крім того від Політична партія «Опозиційний Блок» чемпіони Київщини з одиночного розряду в особистому заліку серед чоловіків та жінок отримали грошові винагороди. Посильну допомогу Бориспільському центру спорту та ФЗН у проведенні чемпіонату, а саме на нього були покладені обов’язки з цього питання, надали Бориспільська ДЮСШ, НВК «Ліцей «Дизайн-Освіта» ім. Павла Чубинського, приватний підприємець Кришталь Наталія Геннадіївна та ціла низка волонтерів.

Отже обласний захід відбувся на високій мажорній ноті. Щиро вітаємо усіх з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим. Хай Вам усім щастить!

Віталій Кубов

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі