Упевненою командною перемогою ліцеїстів завершились дводенні баталії любителів «блискавичної гри». Саме так іноді називають спортсменів з настільного тенісу.

Отже, тепер все по порядку. Вже третій рік поспіль у нашому місті проводиться особисто-командний чемпіонат серед збірних команд учнів закладів середньої освіти з цього популярного серед молоді бориспільщини виду спорту. Минулорічні баталії за тенісними столами проходили у спортивній залі Бориспільського НВК Гімназія «Перспектива». На цей раз господарем змагань став Бориспільський НВК Ліцей «Дизайн-Освіта» ім. Павла Чубинського. У розпорядженні юних гравців «блискавичної гри» у продовж двох ігрових днів був новий сучасний спортивний комплекс вказаного закладу. Під стать цієї споруди були і тенісні столи, за якими молодь з задоволенням показувала свою спортивну майстерність.

 

Поміряться силами зі своїми колегами по виду спорту вирішили сім команд закладів середньої освіти міста. На жаль, на цей раз ми не побачили любителів настільного тенісу з ЗОШ № 7, хоч у минулому році команда цього закладу, хоч і не була у призерах, але показала в цілому непогану гру. Але саме час продовжити далі розмову про призерів. На другому командному місці розташувалась п’ятірка гравців ЗОШ № 3. Тут слід нагадати, що склад кожної команди, відповідно до регламенту, був з 5 гравців (3 юнаки та 2 дівчини). Трійку призерів замкнули гравці НВК «Гімназія «Перспектива», які таким чином повторили свій минулорічний бронзовий успіх.

 

У особистому заліку серед юнаків другий рік поспіль перемагає учень ЗОШ № 6 Максим Лазарчук. На сьогодні він, без сумнівів серед школярів міста самий найдосвідченішій гравець. Срібну медаль чемпіонату заслужено виборов один з самих юних учасників змагань - тринадцятирічний гімназист Олександр Помазан. Бронзова нагорода у представника господарів чемпіонату – ліцеїста Владислава Коваля, у якого у фінальній частині змагань разом зі своїм колегою по команді Яном Пурденко однаковий очковий показник, але за додатковими критеріям Владислав піднявся на сходинку вище свого товариша.

 

У дівчат чемпіонкою міста, можна сказати, несподівано, стала представниця НВК ім. Костянтина Могилка Христина Процькова, яка у фінальній частині впевнено перемогла всіх своїх головних суперниць у тому числі і Альону Коневу, якій днем раніше програла у підгрупі. Що стосується Альони, то у неї на цей раз срібна нагорода чемпіонату. Теж чудово. Бронзову медаль в упорному протистоянні в останній партії ще з одною ліцеїсткою Дариною Бабич виборола учениця ЗОШ № 3 Мілана Демиденко таким чином змістивши Дарину на четверте місце. Але не залежно від зайнятих місць всі учасники чемпіонату просто молодці! Показали достойний рівень гри.

Слід зазначити, що у фінальній частині змагань взагалі всі партії любителів блискавичної гри проходили в напруженій, гостросюжетній боротьбі. Достатньо сказати, що 12 двобоїв з 36 завершились з рахунком 3:2 на користь одного з суперників. А ще 13 з рахунком 3:1.

Всі переможці та призери чемпіонату в урочистій обстановці отримали від організаторів чемпіонату спортивні Кубки, медалі, сувеніри та грамоти.

А організовували та проводили цей видовищний захід традиційно Бориспільський центр спорту та ФЗН спільно з управлінням освіти і науки Бориспільської міської ради. Особлива вдячність керівництву ліцею «Дизайн Освіта» ім. Павла Чубинського за надання спорткомплексу для проведення змагань та головному судді чемпіонату Бикову Євгенію Юрійовичу за якісне проведення заходу.

 

В.І. Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі