Зі змагань з настільного тенісу стартувала Спартакіада м. Бориспіль 2019 року серед громадських організацій та політичних партій, пам’яті загиблих воїнів України за час проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил України у Донецькій та Луганській областях.

А всього у програмі Спартакіади 8 видів спорту, фініш якої запланований на середину жовтня цього року.

Отже, у минулу суботу, 22 червня, на старт цього патріотичного спортивного заходу вийшло 11 громадських організацій та політичних партій з загальною кількістю учасників більш 30 осіб. Любителів «блискавичної гри» радісно прийняв спортивний манеж Бориспільського НВК «Ліцей «Дизайн-Освіта» імені П. Чубинського. Хоч для учасників заходу було дещо душно у залі, але не настільки, щоб скиглити про якусь там незручність. Тим більше, що тенісисти, безумовно, розуміли, що там, на передової, у Донецькій та Луганськіх областях для наших воїнів значно спекотніше і все дуже в сурових тонах.

Одразу відзначу, що особисто-командний чемпіонат пройшов на високій мажорній ноті.

У особистому заліку серед жінок віком від 18 до 40 років перемогу святкували Юлія Корнійчук (політична партія «Наш Край»), Наталія Богдан («Батьківщина») та Тетяна Назарова (організація учасників АТО Бориспільщини). У жінок вікової категорії від 40 років та старше на першому місті Лідія Цюра (міська організація «Союз-Чорнобиль»), срібна нагорода у представниці «Наш Край» Людмили Бойчук та на третій сходинці п’єдесталу пошани Олена Іваній, яка захищала кольори «Батьківщина».

На світлині: переможниці чемпіонату в особистому заліку серед жінок віковій групи +40 років Людмила Бойчук (друга ліворуч), Лідія Цюра (третя ліворуч) та Олена Іваній

 

Серед чоловіків у віковій групі 18-49 років прогнозовано переміг відомий тенісист Київщини та нашого регіону Ярослав Стрільник. Він брав участь за політичну партію «Наш Край». На другому місці не менш відомий любитель блискавичної гри Руслан Салахов («Батьківщина») і у недалекому минулому неодноразовий призер Київщини з цього виду спорту серед юнаків Віталій Іванча – виборов бронзову нагороду чемпіонату. На сьогодні Віталій є активним партійцем Бориспільського осередку радикальної партії України Олега Ляшка. У старших чоловіків (вікова група 50 років і старше) переміг ветеран настільного тенісу міста Костянтин Дубцов (осередок радикальної партії України Олега Ляшка). Срібна нагорода також у знаного любителя цієї динамічної гри Миколи Фесенка (Бориспільська міська організація ветеранів України). Бронзова медаль відправилась у кошик ще одного представника «Нашого краю», активіста спортивно-масової роботи в нашому регіоні Євгенія Бикова.

На світлині: в грі ветерани з настільного тенісу: Євгеній Биков (ліворуч) та Дубцов Костянтин

 

У командному заліку у першому виді програми спартакіади перемогли партійці та прихильники політичної партії «Наш Край». Срібний результат у команди тенісистів ВО «Батьківщина». А бронзовий результат показали одразу дві команди: любителі блискавичної гри радикальної партії України Олега Ляшка та представники Бориспільської міської організації «Союз-Чорнобиль».

На світлині: очний двобій срібного призера змагань Руслана Салахова (ліворуч) та переможця чемпіонату у цій віковій групі Стрільника Ярослава

 

Безумовно, незалежно від командних результатів всі 11 колективів, які взяли участь у першому виді програми спартакіади, заслуговують добрих слів і шани. Вони проявили свій патріотизм і людяність не на словах, а на ділі. На останок зауважу, що дали згоду на участь у цих змаганнях більш 50 любителів настільного тенісу і біля 20 партійних осередків та громадських установ, які функціонують у нашому місті. Явилось на захід десь біля 60 відсотків як команд так і учасників. Одна річ, я розумію, коли є важливі обставини для «неучасті» у цьому патріотичному заході, а друга, коли людина між дилемою: «чи круто відтянутись» у цей вихідній день з друзями «чи своєю участю у змаганнях вшанувати пам'ять загиблих воїнів України», на жаль, більшість вибирає перше…

Віталій Кубов, Головний суддя змагань

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі