Особистим юнацьким турніром, за місцем проживання, на теренах міста стартував у цьому році цикл різноманітних змагань з настільного тенісу.

У продовж року для «послуг» любителів «блискавичної гри» пропонуються змагання серед збірних команд закладів загальної середньої освіти, святкові турніри серед юнаків, дівчат, чоловіків, жінок, особисті чоловічі та жіночі чемпіонати, ветеранські першості, як мінімум з 3-х вікових груп гравців поважного віку, змагання серед початківців, командні чемпіонати громадських та політичних партій, тощо.

Ну, а перші нагороди цьогорічного марафону любителів «блискавичної гри» у пристосованому приміщенні для гри в настільний теніс за адресою вул. Європейська, 4, розіграли юнаки та дівчата 2004-2006 та 2007 р.н. і молодші.

За підсумками трьох денних баталій, у старшій віковій групі юнаків, першість здобули члени спортивної секції з настільного тенісу Бориспільського центру спорту та ФЗН Нікіта Майданов та брати Богдан та Іван Бугаї. У дівчат золоту, срібну та бронзову нагороду турніру вибороли, з цієї ж спортивної секції, Вікторія Серга, Домініка Гопкало і Дарина Дерев’янко. У юних гравців молодшої вікової групи у трійку призерів юнаків 2007 р.н. та молодших увійшли Андрій Власенко, Вадим Медведенко та Андрій Білостоцький. У дівчат переможницею стала Альона Зеленько з ЗОШ № 1. Срібні та бронзові нагороди у Єлизавети Борисенко та Анни Іванчі. Цей захід, у якому взяли участь 24 юних тенісисти проводив Бориспільський центр спорту та ФЗН. Окрім медалей та грамот переможці тенісних баталій нагороджені також ще й пам’ятними призами. Ну, а всі учасники турніру від спонсора змагань –ПРАТ «Латманен Акса» - отримали солодощі, які виготовляє це потужне і авторитетне підприємство.

 

 

В. Кубов

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі