Вперше в м. Бориспіль серед збірних команд учнів загальноосвітніх навчальних закладів відбувся особисто-командний чемпіонат з настільного тенісу.

До проведення цього форуму юних любителів блискавичної гри приклали зусилля міський центр спорту та фізичного здоров’я населення спільно з управлянням освіти і науки міської ради. Захід проходив у рамках V Спортивних ігор школярів України. Для успішного проведення чемпіонату господар змагань – НВК «Гімназія «Перспектива» - на належному рівні підготував матеріально-спортивну базу за що, безумовно, колективу викладів фізичного виховання цього навчального закладу щира вдячність.

Ну а в заході взяли участь сім загальноосвітніх закладів нашого міста. Загальна кількість атлетів більш 28 осіб.

В командному заліку господарі чемпіонату не залишили шансів своїм колегам з інших навчальних закладів. Гімназисти отримали головний трофей змагань - видовищний Кубок та диплом 1-го ступеня. На другу сходинку п’єдесталу пошани цього чемпіонату піднялась четвірка гравців ліцею «Дизайн-Освіта» ім. П.П. Чубинського. Бронзові нагороди змагань у команди загальноосвітньої школи № 6, яка, до речі, за рівнем підготовленості атлетів, могла би поборотись і за золото чемпіонату. Команди-призери також отримали Кубки чемпіонату ( відповідно «срібний» та бронзовий).

В особистому заліку серед дівчат трійка переможців така: Тригуб Анастасія (НВК «Гімназія «Перспектива») – чемпіонка змагань, її подруга по команді Вікторія Волощенко - срібний призер та у старшокласниці ЗОШ № 6 Лілії Ігнатенко бронзова нагорода чемпіонату.

Серед юнаків не було рівних вже відомому на теренах нашого регіону тенісисту з НВК «Гімназія «Перспектива» Маньку Івану, Лазарчук Максим (ЗОШ № 6), як не намагався у фінальному двобої протистояти своєму супернику все ж таки матч програв. У Максима срібна нагорода змагань. Третє місце виборов учень ліцею «Дизайн-Освіта» ім. П.П. Чубинського Кисіль Валерій. На перспективу фахівцям з настільного тенісу потрібно взяти ще прізвище на замітку для подальшого вдосконалення спортивної майстерності цього талановитого атлета.

До всього цього слід додати, що змагання проходили з одиночного розряду, а вік учасників був 17 років та молодше.

Отже, юні любителі блискавичної гри, до нових зустрічей на змаганнях.

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі