З цілої низки спортивно-масових заходів, що відбулись в м. Бориспіль напередодні самого головного свята нашої держави - Дня Незалежності України,

слід відзначити змагання з гонок на самокатах, оскільки в них взяли участь самі наймолодші мешканці нашого міста – хлопчаки та дівчатка у віці 7 років та молодше. Захід, який проводив Бориспільський центр спорту та ФЗН, проходив на стадіоні «Колос». Дистанція гонок була невеликою – всього-на всього 60 м. Для більшої частині юних любителів швидкої їзди на самокатах, це були перші у їх житті змагання і перші спортивні нагороди.

Отже, медалі за призові місця отримали серед дівчаток: семирічні Вероніка Петльовська, Ксенія Давидок та трьох річна Амалія Кузменко, а у хлопчаків - трьох річний Максим Лазоренко та трохи пасторші його Даніїл Білозор, Михайло Лазоренко та Артем Трубник.

Крім того пам’ятні нагороди за получили всі учасники заходу, а їх було 28 осіб. Ну, а завдяки спонсору цього заходу – всім відомої на Україні фірми «Латманен Акса», малечі дістались ще і солодощі, які виготовляє вказана організація.

 

Заступник директора Бориспільського центру спорту та ФЗН В. Кубов

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі