Більше 400 мешканців міста та гостей прийняли участь у спортивно-масових заходах, що проводив Бориспільський центр спорту та ФЗН з нагоди Дня міста Бориспіль.

А тепер коротко підсумки з окремих видів спорту.

У особистому турнірі з настільного тенісу серед чоловіків, де змагалось біля 30 любителів цієї блискавичної гри, переможцем змагань став досвідчений маестро нашого регіону з цього виду спорту Юрій Мицик. Срібна нагорода у Дениса Сорокіна, який вперше спробував свої сили на турнірі міста і одразу, як бачимо, увійшов у трійку призерів. А на бронзову сходинку п’єдесталу пошани піднявся Віталій Бойчук –переселенець з Луганської області - теж нова постать у настільному тенісі на теренах нашого регіону. У юнаків, як того і очікувалось, першим став Максим Лазарчук. Друге місце у Дмитра Гербеди та бронзову нагороду виборов Нікіта Майданов.

У жінок, перемогу святкувала Вікторія Федорова. На другому та третьому місцях відповідно школярки Дар’я Гончарук та Марія Дяченко.

У особистому турнірі зі швидких шахів серед чоловіків, який за часом був найбільше довготривалим, золоту медаль виборов неодноразовий переможець та призер подібних турнірів Іван Круглов. На другому місці Андрій Даниленко. І бронзова нагорода у досвідченого шахіста Київської області Андрія Трушка. Найбільше багаточисельними були змагання з дартсу. Переможці турніру в особистому заліку виявлялись серед жінок, чоловіків, юнаків та дівчат. У чоловіків турнір виграв Микола Костянець, так-так саме той самий директор Бориспільського центру спорту та ФЗН, депутат міської ради. Але якщо хтось сумнівається у його здібностях з цього виду спорту, хай спробує з ним по суперничати і я впевнений, що отримає нищівну поразку. Отже, срібну медаль виборов Віктор Попов та бронзову Євген Шихайлов. Переможцем у жінок стала Олена Шихайлова, а ось срібна медаль у нашої гості з Великобританії Дженіфер. Бронзова нагорода дісталась Тетяни Магомедової. У юнаків першим став Олександр Александров, а у дівчаток вже знайома нам по змаганням з настільного тенісу Дар’я Гончарук.

У цікавій спортивній боротьбі на стадіону «Колос» пройшли змагання серед самих юних учасників спортивного свята - хлопчаків та дівчаток. Юні бориспільчани спробували свої сили у гонках на самокатах. Дистанція 70 м. Для більшості з них це були перші у житті змагання. Всі юні любителі швидкісної їзди за віком були розподілені на три вікові групи. У самій наймолодшій ( хлопчаки до 7 років) свою першу золоту медаль отримав Петренко Іван ( 2012 р. н. ). У дівчаток золото виборола Влада Битік ( 2011 р. н.) У хлопчаків чотирьохрічного віку перемога дісталась Олексію Єфремову. У дівчаток семи - восьмирічного віку перше місце за Олею Дзюбенко, а у хлопчаків переможець Денис Кривокульський. Серед хлопчаків та дівчаток 2006-2008 рр. н. золоту медаль, а з нею і спортивну статуетку отримав Артем Титоров. У дівчаток чемпіонкою турніру стала дев’ятирічна Соломія Павлюк. А в принципі всі учасники змагань (їх було більше 40) незалежно від результатів разом з їх батьками, які «доставили» своїх діток на цей видовищний спортивний захід, великі молодці! Так тримати! Дітлахи зробили свої перші кроки у великий та чудовий світ спорту! І цей святковий день, я впевнений, для більшості з них початок великого спортивного життя.

Крім цих видів спорту також відбулись також змагання з армспорту серед чоловіків та жінок, особистий турнір серед чоловіків з кидання ваги на дальність, відкритий турнір з баскетболу.

Особливо яскравим та видовищним виглядав чемпіонат України з воркауту шестиборство, який проходив на стадіоні «Колос». Біля 60 атлетів з різних регіонів України взяли участь у цьому можна сказати новому та перспективному виді спорту. Побачити саме це захоплююче спортивне дійство на стадіон завітало більше 500 глядачів, які активно, дружніми оплесками підтримували виступи кожного з атлетів.