Впевненою перемогою юнацької дружини допризовників ЗОШ № 7 завершилась у минулу п’ятницю (20 жовтня) спартакіада м. Бориспіль з фізичної та загальновійськової підготовки серед молоді допризовного віку.

Цей поважний патріотично-спортивний захід традиційно проводиться серед учнів 10-11-х навчальних класів загальноосвітніх закладів нашого міста. Кожна установа, згідно регламенту, повинна була делегувати на Спартакіаду «десант допризовників» у кількості 10-11 юнаків 2000-2002 рр. н.

З задоволенням можна констатувати, що цього року у Спартакіаді взяли участь всі вісім загальноосвітніх закладів нашого міста ( минулий рік сім з восьми) і рівень результатів допризовників в порівнянні з підсумками попередньої Спартакіади значно покращився.

Отже, чемпіона міста вже названо. До речі, юнаки загальноосвітньої школи № 7, як захопили лідерство з перших видів програми Спартакіади, так і утримували його до останнього виду - кульової стрільби з пневматичної гвинтівки. Слід зазначити, що саме на останньому виді програми змагань потужний ривок зробили ліцеїсти, які після дуже вдалого виступу у стрільбі за підсумками усіх видів Програми з шостого місця перебрались на друге! Отже, щиро вітаємо ліцей «Дизайн-Освіта» ім. П.П. Чубинського зі срібним успіхом у цієї Спартакіаді! За рахунок вдалих виступів у плаванні та кульовій стрільбі, які проходили у другій день змагань, з п’ятого місця піднялись на третю сходинку п’єдесталу пошани і минулорічні чемпіони – вольова і амбітна команда допризовників загальноосвітньої школи 5 ім. Костянтина Могилка. Також вітаємо і цей освітянський колектив з бронзовими нагородами Спартакіади.

Нагадаємо, що у програму ігор крім двох вищеназваних видів спорту входило ще метання спортивної гранати на дальність, підтягування на перекладині на кількість разів та легкоатлетичний крос 2000 м.

В особистому заліку за підсумками усіх п’яти видів програми змагань чемпіонське звання виборов відомий на теренах Київщини боксер, учень ЗОШ № 7 Андрій Кельмесько. Срібна нагорода змагань дісталась Богдану Третяку - старшокласнику ЗОШ № 5 ім. Костянтина Могилка. І замкнув трійку призерів допризовник ЗОШ № 1 Ярослав Кошкодаров, якому, потрібно це відзначити, не було рівних у змаганнях з плавання ( його результат на дистанції 50 м вільним стилем 26,05 сек. говорить сам за себе та плюс до того ж друге особисте місце з легкоатлетичного кросу!) Що стосується нового чемпіона, то Андрій Кельмесько, окрім своєї перемоги в абсолютному заліку в «одні ворота» виграв ще і легкоатлетичний крос та став призером у підтягуванні на перекладині. А переможець у цьому виді програми змагань ліцеїст Андрій Аврамич. До речі, його колеги по команді Віталій Цвілюк та Бондаренко Ілля поділили 1-2 особисті місця у змаганнях з кульової стрільби. Перемогу у метанні спортивної гранати на дальність святкував В’ячеслав Шлонський (ЗОШ № 5 ім. Костянтина Могилка) з результатом 43, 5 м.

Традиційно Спартакіаду проводили Бориспільський міський центр спорту та фізичного здоров’я населення разом з управління освіти та науки Бориспільської міської ради. Активну підтримку у проведенні змагань з кульової стрільби з пневматичної зброї надало громадсько-патріотичне об’єднання «Бориспіль-Спорт», на матеріально-стрілецькій базі якого допризовники демонстрували «свої можливості» з «пневматики». Слід особисто подякувати фахівцю цієї громадської установи Бігуну Владиславу Анатолійовичу за якісну і вмілу організацію змагань безпосередньо на вогневому рубежі.

Свою значну лепту у проведення Спартакіади внесли також працівники НВК «Гімназія «Перспектива» ( тут проводились змагання з підтягування на перекладині та метання спортивної гранати на дальність та відбувалась церемонія урочистого відкриття змагань). Не залишились у стороні від цього місцевого патріотично-спортивного заходу і фахівці освітянської ДЮСШ. Саме у плавальному басейні спортшколи відбулись змагання з плавання, тренери якої на високому рівні провели цей від спорту. Ну і, безумовно, молодці всі команди, які, незалежно від зайнятих командних місць, проявили максимум патріотизму, вольових якостей, спортивного запалу, повагу один до одного і витримку. Слід подякувати викладачам з фізичного виховання та військової підготовки загальноосвітніх закладів за якісний рівень підготовленості команд до Спартакіади.