Вчора, 23 травня, в м. Бориспіль завершився першій етап чемпіонату України з хокею на траві серед команд дівчат 2004-2005 років народження, який тривав на міському стадіоні зі штучним покриттям для гри з хокею на траві у продовж 4-х ігрових днів.

Крім господарів змагань ( вони виставили на змагання 2 команди) помірятися силами своєю хокейною майстерністю зі своїми однолітками у м. Бориспіль завітали юні хокеїсти з м. Суми (3 команди), м. Полтава (2 команди) та м. Коростеня.

Отже, стартувало у сезоні 2016 року 8 хокейних дружин. Згідно нових (європейських) правил змагань у складі кожної команди окрім дівчаток дозволяється грати також 2-м хлопцям того ж віку. Але це стосується лише гравців 2003 року народження та молодших. Тож кілька команд цим нововведенням у правилах і скористались.

По підсумкам усіх 28 двобоїв, які проходили за коловою системою, одноосібне лідерство захопили юні хокеїсти Сумської СДЮШОР, «Динамо-1». У них 7 перемог з 7 можливих. У першої команди м. Бориспіль «Колосок-ДЮСШ»-1, гравці якої на рік молодше своїх основних конкурентів, друга стрічка у турнірної таблиці. Запеклий двобої господарів з сумчанками завершився вольовою перемогою останніх з рахунком 3:1. Але слід зауважити, що впродовж останнього року, юні одинадцятирічні підопічні досвідченого тренера Васюкової Наталії Станіславівни за своєю спортивною майстерністю вже впритул наблизились до своїх дванадцятирічних колег з м. Сум. Так що основний матч між цими, безумовно, перспективними командами ще попереду. Третя позиція у турнірній таблиці за другою сумською командою СДЮШОР «Динамо-2», яку перша команда з нашого міста перемогла з рахунком 11:1, а молодші Бориспільчанки - команда «Колосок-2» ( дівчатка в основному 2005-2006 років народження) уступили з рахунком 1:7. В активі наших юних дівчаток дві нічиї та 6-7 місце у турнірної таблиці, яке вони ділять з командою ХК «Політехнік» з м. Коростеня.

Мабуть, найбільш оптимістичним фактом цього чемпіонату юних талантів з хокею на траві є той, що за останні п'ятнадцять-шістнадцять років цей хокейний форум був самим представницьким. До цього в іграх брали учать не більш 5-6 команд. Другий етап чемпіонату приймають м. Суми. Але це буде аж у вересні ц.р. Так що серйозно підготуватися до матчу-реваншу зі своїми основними суперницями наші дівчатка мають всі шанси, не зважаючи на різність у віці.

А до цього 8-14 червня в нашому місті у рамках чемпіонату України з хокею на траві сезону 2016 року у боротьбу вступлять юні таланти вже 2005-2006 років народження. Хокейна дружина дівчаток саме цього віку з м. Бориспіль виборола золото чемпіонату України 2016 року з індорхокею ( хокею у приміщеннях). Так що у щирих, багаточисельних вболівальників нашого міста, батьків юних чемпіонок, працівників мережі фізичної культури та спорту є об’єктивна надія на повторення успіху команди вже у класичному хокею на траві. А те що, цей хокейний форум буде дуже амбітним, видовищним та багатим на сюрпризи не має сумніву.

 

В.І Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі