Наші юні приборкувачі хокейного м’яча у минулу неділю (12 червня) подолали ще одну вершину спортивного олімпу: за підсумками чемпіонату України з хокею на траві серед дівчат 2005-2006 років народження піднялись на найвищу сходинку п’єдесталу пошани.

Ця приємна подія для шанувальників цього виду спорту, вірніше для всіх наших земляків, відбулась у м. Бориспіль, на місцевому стадіоні «Колос» з хокею на траві. На останній двобій зі своїми однолітками з другої команди міста Сум наша хокейна дружина вийшла вже у ранзі чемпіонок України. До цього господарі змагань виграли три матчі поспіль, у тому числі і у своїх основних конкуренток – першої команди з м. Суми. Результат напруженого, психологічно важкого двобою з суперниками - 2 : 0 на користь Бориспільчанок. Але нашим юним землячкам, безумовно, хотілось завершити останній матч по чемпіонські - на високій мажорній ноті. І це вдалось. Рахунок зустрічі 8 : 2 на користь нових чемпіонок України. Але слід зауважити, що у перші 5-8 хвилин матчу все було не так просто. Велику роль в цьому зіграло психологічне навантаження та мотивація гри. Однак, клас майстерності досвідчених тренерів Васюкової Наталії Станіславівни, Горохової Марини Олексіївни та Саленко Тетяни Сергіївни був показаний ще в середині першого тайму. ( рахунок 4 : 2). Друга половина матчу була вже грою в одні ворота. Отже, в підсумку - переконлива перемога Бориспільчанок і вручення їм в урочистої обстановці золотих чемпіонських медалей. Трете місце – у полтавчанок

.

 

Хокейну дружню команду господарів чемпіонату представляли юні, талановиті хокеїстки місцевої ДЮСШ –дві Вікторії: Цихоцька та Колос, і, безумовно, Лосицька Ангеліна, Дудій Юлія, Ковальчук Іванна, Бірюченко Анастасія та вже легендарний воротар нашої команди Ірина Мележик, а також два хлопчики: Артем Сирота та Станіславі Роман. Тут слід пояснити, що за новими Європейськими правилами з цього виду спорту дозволяється у склад команди дівчат включати також і 2-х хлопчиків. Але це стосується лише команд гравців до 12-річного віку. Отже, цими нововведеннями тренерський склад Бориспільчан і скористався.

Щиро вітаємо юні спортивні таланти нашого міста з перемогою на всеукраїнській спортивній арені, вітаємо також їх батьків, тренерів, педагогічний колектив шкіл, в яких ці дворазові чемпіони України навчаються, та всю спортивну громаду нашого міста!

 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі