На високій мажорній ноті завершився в м. Бориспіль чемпіонат України з хокею на траві серед дівчат 2006-2007 років народження. У хокейному марафоні, який тривав у нашому місті три ігрових дня (з 26 по 28 серпня), перемогу святкували юні приборкувачі хокейного м’яча з м. Суми.

Наші гості, які були представлені на цих іграх трьома командами, і вибороли відповідно перше, друге та трете місця. Юні хокеїстки з м. Бориспіль, які в останньому матчі чемпіонату зіграли внічию (рахунок 3:3) з майбутніми чемпіонами України (командою СДЮСШ «Динамо»-1), на цей раз залишились поза трійкою призерів. У господарів змагань четверте місце. На п’ятій стрічці у турнірній таблиці – полтавчанки. Друга хокейна дружина господарів чемпіонату, причому сама юна за віком на цьому чемпіонаті, замкнула турнірну таблицю ігор.

Причина відносної невдачі юних бориспільчанок лише в одному – дуже малому терміні їх тренувань. Саме групи з хокею на траві дівчат 2006 -2007 років народження у нашої освітянської ДЮСШ функціонують менш року, тоді як у Сумській СДЮСШ «Динамо» від 3-х та більше років. Тобто перші ази хокейної премудрості дівчатка з Сум почали постигати з 6-7 років. Так що тренерському складу Бориспільської ДЮСШ прийдеться своїх східних колег з хокею на траві у питаннях навчально-тренувального процесу наздоганяти в «темпі вальсу» та, як кажуть в таких випадках, ще і діяти на випередження.

Але всі команди, незалежно від зайнятих місць, просто молодці! Я впевнений, що саме з цих дівчат років десь через 9-10 і буде складатись національні жіноча збірна команда України з хокею на траві! Команда, яка буде боротися за самі високі міжнародні титули та нагороди і славити Україну своїми спортивними досягненнями.

Отже, в урочистій обстановці команди переможці отримали свої спортивні медалі, кращі гравці з кожній хокейній дружині – пам’ятні сувеніри. А на останок за ініціативою досвідченого фахівця з хокею на траві, майстра спорту України міжнародного класу Марини Горохової, юні учасники чемпіонату дружньо взялись за руки, створів живе коло, капітани команд випустили в голубе небо різнокольорові кульки, а кожен з 9-10 річних хокеїстів саме в цей час загадав своє бажання. І хай всі мрії та бажання наших юних спортсменів збудуться!

В. Кубов

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі