Срібний успіх збірної команди м. Бориспіль з хокею на траві «Колосок» дівчат 2003-2004 рр. н. на чемпіонаті України з індорхокею, можна, безумовно, віднести до категорії яскравих перемог на всеукраїнському спортивному помості.

Звичайно, можна констатувати, що дівчата, які на рік-два молодше своїх колег по команді, місяцем раніше вже вибороли чемпіонські звання України 2017 року з хокею на траві у приміщеннях, повторив тим самим минулорічний успіх, а тут «лише друге». Та і спортивна громада міста, якось потроху починає вважати, що лише перші місця на Україні є успіхом наших юних хокеїсток. Однак, у всеукраїнському хокейному господарстві дівчат 2003-2004 р. н. зовсім інший розклад. Тут кілька років поспіль домінують Полтавчанки (Збірна команда Полтавської області). На другій позиції хокейна дружина м. Суми і м. Бориспіль замикає трійку лідерів. Але останній чемпіонат, підсумки якого ми і підводимо, вніс свої корективи щодо рейтингу команд. Почнемо з того, що господарем змагань, як і місяцем раніше, знову став один з районних центрів Житомирської області – м. Коростень. Місцева команда дівчат хоч і ходить поки що в аутсайдерах, але все ж таки на таких змаганнях чомусь навчається і, навіть, проявили серйозний супротив другій команді з м. Бориспіль «Колосок-2». Рахунок двобою 2 : 1 на користь Бориспільчанок, а у підсумку наші «дублери» посіли достойне 5 місце з 8 команд.

Що стосується нашої головної хокейної дружини «Колосок - 1», то у груповому турнірі команда у самому першому матчі на рівних провела двобій з головним фаворитом чемпіонату – збірної командою Полтавської області, програв лише 2 м’яча ( рахунок зустрічі 4:6), До речі, якщо матч проходив днем пізніше, то перемогу, можливо, могли б святкувати і наші дівчатка, у всякому разі по рівню технічної підготовленості Бориспільчанки , як з’ясувалось у ході ігор, зовсім не поступались номінальним фаворитам чемпіонату. Далі, у другому матчі перемога Бориспільчанок над Динамо-3 (Суми) з рахунком 6:0 та у третьому двобої над господарями ігор – командою «Політехнік» Коростень з непристойним для господарів «результатом»: 16:0. Драматичним для наших землячок видався двобій з СДЮШОР «Динамо-1» ( м. Суми ) – командою, яка мала амбітні плани на перше місце у чемпіонаті. Після фінальної сирени рахунок був нічийним 2:2. Але Бориспільські дівчатка подавали малий кутовий (у такому разі гра продовжується до виходу м’яча з кола удару). При розіграші кутового наша команда отримає ще право на пробиття хокейного пенальті за грубе порушення суперниками правил гри. І у підсумку Новік Аня свого шансу в реалізації пенальті не втрачає. Отже, вольова перемога з рахунком 3:2. Потім без зайвих проблем «Колосок-1» розібрався з другою командою Сум (СДЮШОР «Динамо-2») з рахунком 4:1, а полтавчанки декласували головну сумську команду з рахунком 7:1 і у підсумку утримали свої чемпіонські звання.

Отже, срібні медалі чемпіонату отримали Мележик Ірина, Козлова Юлія, Багмет Анастасія , Колос Вікторія, Новік Аня, Іллєнко Вікторія, Жакупова Надія, Вікторія Бардаченеко; Ковальчук Іванна , Передерей Марія, Лосицька Ілона та Андрієвсьска Валерія. Слід зазначити, що, як завжди, впевнено, бездоганно зіграла воротар Бориспільчанок Мележик Ірина. А, в принципі, всі дівчатка без всяких збільшень молодці!

Вітаємо також з успіхом і досвідчених тренерів з хокею на траві Бориспільської ДЮСШ, майстрів спорту України міжнародного класу Васюкову Наталію Станіславівну та Горохову Марію Олексіївну без праці яких ця яскрава перемога не була би можливою!

 

Заступник директора Центру спорту В.І. Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі