Збірна команда м. Бориспіль з хокею на траві у приміщеннях ( індорхокею) дівчат 2005-2006 рр. н. у себе вдома підтвердила свій «статус-кво» найсильнішої хокейної дружини нашої держави з вищевказаного виду спорту!

Отже, щиро вітаємо команду ДЮСШ-«Колосок-1» м. Бориспіль з черговою вищою сходинкою п’єдесталу пошани на всеукраїнському спортивному помості! Якщо я не помиляюсь, за останні півтора року саме дівчатка цієї вікової групи вже чотирьохразові чемпіони України: двічі з хокею на траві у приміщеннях і двічі у класичному хокею на траві. Нагадаємо, що у січні ц.р. ми вітали з яскравою перемогою дівчаток 2004-2005 рр. н., які повернулись з м. Коростень з медалями вищого ґатунку чемпіонату України. І ось у неділю, 5 березня, напередодні жіночого свята, дівчатка 2005-2006 рр. н. знову порадували своїх шанувальників золотим успіхом. У спортивному ігровому залі ДЮСШ, де вирували хокейні баталії чемпіонату України у продовж трьох ігрових днів, нашій хокейній дружині, без всяких сумнівів, не було рівних.

З п’яти ігор всі п’ять перемог. Вражає різниця забитих і пропущених м’ячів. Вона 41:1! Єдиний м’яч у ворота юних Бориспільчанок - курйозний «автогол».

З несподіванок чемпіонату стало срібло дівчаток другої команди з м. Суми: «СДЮСШОР – «Динамо-2», які в очному двобої впевнено переграли своїх одноклубників з «СДЮСШОР – «Динамо-2», тим самим відправив колег «головної команди» на третю сходинку п’єдесталу пошани. До речі, друга команди Сум виглядала краще першої і в матчі з господарями змагань.

Самим упорним і видовищним матчем я би назвав двобій між другою командою господарів чемпіонату – «ДЮСШ-Колосок-2» та третьою з м. Суми - «СДЮСШОР – «Динамо-3». Дівчатка цих колективів в основному 2007-2008 рр. н. Однак, бойовитості, самовіддачі в гри їм не забракло. Боротьба, за шаленої підтримки вболівальників з обох сторін, йшла на кожному клаптику спортивного залу до самого фінального свистка.

У підсумку вольова перемога Бориспільчанок з рахунком 2 : 1 і п’яте місце у підсумковій турнірній таблиці. Четверте місце за полтавчанами і шосте – у третьої команди з м. Суми. Не змогли за фінансових проблем прибути на змагання хокейні дружини з міст Вінниця та Коростень. Однак, відверто кажучи, на сьогодні дівчатка цих команд значно слабкіші тих, що змагались у м. Бориспіль.

Отже, з задоволенням називаємо вже знайомі вболівальникам міста прізвища гравців чемпіонів України 2017 року з хокею у приміщеннях з команди «ДЮСШ-Колосок-1». Щоб не було непорозумінь стосовно прізвищ наших чемпіонів одразу зазначу, що згідно існуючих міжнародних правил змагань з хокею на траві, у склад команд дівчат 2005-2006, 2006-2007 рр. н. дозволяється включати і два юнаки того ж віку, чим деякі тренери, що є логічним, і скористались, у тому числі і керманичі команд з м. Бориспіль.

 

В урочистій обстановці золоті медалі чемпіонату з рук організаторів змагань отримали: Мележик Ірина ( воротар команди), а далі за алфавітом: Бардаченко Вікторія, Дудій Юлія, Жакупова Надія, Кобзар Богдана, Ковальчук Іванна, Колос Вікторія ( признана найкращим гравцем змагань); Лосицька Ангеліна, Пінчук Валерія, Цихоцька Вікторія та хлопчаки Станіслав Роман і Сирота Артем. Наставники команди – досвідчені тренери з хокею на траві Бориспільської ДЮСШ, майстри спорту України міжнародного класу з вище вказаного виду спорту, Васюкова Наталія Станіславівна та Горохова Марина Олексіївна, які мають титули багаторазових чемпіонів України у складі Бориспільської жіночої команди «Колос», а також срібні та бронзові нагороди розіграшів Кубків Європи серед клубних команд.

І наприкінці у порядку анонсу: з 16 по 19 березня ц.р. у нашому місті знову відбудуться всеукраїнські змагання з хокею на траві у приміщеннях. На цей раз серед дівчаток 2006-2007 рр. і також у рамках чемпіонату України. Щиро запрошуємо вболівальників відвідати ці захоплюючі ігри та підтримати своїх улюбленців.

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі