Останнім матчем між другою командою з м. Суми ( «СДЮСШОР-Динамо-2») та збірною командою м. Полтави 18 березня і завершився всеукраїнський індорхокейний марафон 2017 року,

що проводився у рамках чемпіонату України серед дівчат 5-х вікових груп в 4-х з яких взяли участь наші вже прославлені юні приборкувачки хокейного м’яча.

Отже, нагадаємо: серед дівчат 2003-2004 рр. н. - збірна команда м. Бориспіль «Колосок-1» срібний призер України. Чемпіонські звання вибороли наші юні хокеїсти 2004-2005 та 2005-2006 рр. н., а фінальним акордом досягнень дівчат став срібний успіх у себе дома, самих юних учасників цього чемпіонату –гравців 2006-2007 рр. н.. Одразу відзначу, щоб не повертатись до цього поважного факту наприкінці, що Міністерством молоді та спорту України саме м. Бориспіль була доручена почесна місія завершити чемпіонати України з хокею на траві (індорхокею) серед дівчат. Завдяки старанням адміністрації Бориспільської ДЮСШ, безпосередньо тренерського складу відділення з хокею на траві цієї спортивної установи, працівників Бориспільського центру спорту та ФЗН, батьків юних хокеїсток нашого міста, волонтерів змагань цей всеукраїнський спортивний захід серед самих юних хокеїсток України пройшов на високій мажорній ноті.

Що стосується срібних медалей наших юних «хокейних маестро», до здобули вони їх у запеклій спортивній боротьбі з достойними суперниками. З шести зустрічей лише одна поразка і 5 перемог в активі. Слід зауважити, що у порівняні з минулим роком саме ці хокеїстки у питаннях вдосконалення своєї спортивної майстерності зробили величезний крок вперед. У тому році вони були лише четверті. У цьому вже другі. Та й з фаворитами чемпіонату – суперницями з «СДЮСШОР - Динамо -1» м. Суми свій матч наші юні землячки провели достойно, фактично на рівних. Тут слід нагадати, що саме ці юні приборкувачки хокейного м’яча двома тижнями раніше у нас, в Борисполі, здійснили сенсацію у чемпіонаті України серед дівчат 2005-2006 рр. н., впевнено обіграв своїх землячок з першої команди м. Суми, а потім надавши шалений опір, особливо у захисті, майбутнім чемпіонам – Бориспільському «Колоску-1». З того «срібного» складу сумчанок на цих змаганнях вибуло лише 2 гравця 2005 р. н., у нашу же Бориспільську хокейну дружину з команди чемпіонів увійшло лише 3 гравці 2006 рр. н., а ось інші сім були нові - 2007-2008 рр. н., ну а страж воріт взагалі ще молодше. Але, незважаючи на це, восьмирічна Лосицька Руслана на останньому рубежі оборони зіграла достойно. Молодець! А нашу Жакупову Надію я взагалі назвав би кращим гравцем чемпіонату.

Перед тим як назвати прізвища срібних призерів України я дам необхідне пояснення стосовно саме складу нашої хокейної дружини: згідно існуючих міжнародних правил змагань з хокею на траві, у склад команд дівчат 2005-2006, 2006-2007 рр. н. дозволяється включати і два юнаки того ж віку, чим деякі тренери і скористались, у тому числі і керманичі Бориспільської команди.

Отже, крім двох вище вказаних спортсменок, срібні медалі чемпіонату України вибороли також: Бабак Єлизавета, Бятець Ганна, Журавель Альбіна, Ляпіна Вероніка; Панчук Валерія; Цілик Карина та хлопчаки Роман Станіслав і Трюхан Роман. Нових Вам успіхів наші юні спортивні таланти!

 

 

Заступник директора Бориспільського центру спорту та ФЗН Кубов В.І. 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі