Знову своїми успіхами на всеукраїнській спортивній арені порадували Бориспільчан юні хокеїстки з нашого міста.

Кілька днів тому вже з добре відомого нам своїми «хокейними баталіями» міста Коростень повернулась з золотими медалями чемпіонів України 2017 року хокейна дружина –«Колосок-1» дівчат 2005-2006 рр. н. та їхні, як би це правильніше сказати, «дублери», які також досить впевнено виступили у складі команди «Колосок-2», на цьому хокейному форумі тим самим значно підняв свій рівень спортивної майстерності. А всього у чемпіонаті взяло участь 6 команд з міст Суми, Полтави, господарів змагань та м. Бориспіль.

Вихованці досвідчених тренерів та безумовних фанатиків своєї справи Васюкової Наталії Станіславівни та Горохової Марини Олексіївни без зайвих ускладнень поклали на лопатки своїх хокейних однолітків з команд Суми-2, м. Полтава, м. Коростень та своїх землячок з команди «Колосок-2» з чудовою різницею забитих та пропущених м’ячів. Вона склала 42:4.

В останньому двобої зі своїми основними конкурентами з першої сумської команди ( «СДЮСШ-Динамо-1») за дві хвилини до фінальної сирени Бориспільчанки вели з рахунком 4: 2. Однак, чого з ними, до речі, раніше не траплялось, збавили темп гри і, простіше кажучи, «стали чекати фінального свистку». Ну і як результат їх опонентки на останній хвилині зустрічі зуміли двічі поспіль вразити ворота наших землячок. Причому два гола були як близнюки «один до одного» «завдяки» пасивності захисних ліній. Для керманичів бориспільської команди «цей неприємний епізод», безумовно, «інформація для роздумів».

Отже, у підсумку в останній грі – бойова нічия 4 : 4 і однакова кількість очок з сумчанками. Однак, за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів чемпіонами України стають бориспільчанки! З чим дружня багаточисельна спортивна громада нашого міста щиро вітає нових чемпіонів України, їх наставників, батьків юних хокеїсток, та всіх осіб, яки причетні до перемоги наших юних приборкувачок хокейного м’яча. До речі, дівчатка повторили свій минулорічний чемпіонський успіх. А утримувати чемпіонське звання, вже давно відома істина, значно тяжче ніж завойовувати його вперше.

 

В.І. Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі