Зі срібними нагородами чемпіонату України з хокею у приміщеннях повернулась з Сум Бориспільська хокейна команда дівчат 2004-2005 років народження.

Кілька днів тому у цьому місті, яке на сьогодні можна назвати столицею України з жіночого хокею на траві, проходив черговий чемпіонат нашої держави з вище вказаного виду спорту серед дівчат. Наше місто делегувало на цей поважний форум юних приборкувачів хокейного м’яча команду цьогорічних чемпіонів України серед дівчат 2005-2006 років народження у складі 7 спортсменок. Посилила склад команди лише одна Бориспільчанка, яка на рік старше своїх колег по збірній - це Вікторія Ільєнко.

Де факто, наші дівчата були на рік молодше своїх суперниць з інших 4-х команд, що взяли участь у чемпіонаті. Але тим дорожче та вагоміше виглядає срібний успіх Бориспільчанок на всеукраїнському дівочому хокейному олімпі. «Винуватці» успіху, окрім Вікторії Ільєнко, це також ще дві Вікторії – Цихоцька та Колос, і, безумовно, Лосицька Ангеліна, Дудій Юлія, Ковальчук Іванна, Аліна Майборода та вже легендарний воротар нашої команди Ірина Мележик.

Слід відзначити що головний матч з господарями змагань - сумчанками - за чемпіонські нагороди, наші дівчатка провели достойно. Фактично, за п’ять хвилин до фінального свистка рахунок був нічийний 2:2. Відбувалась гостра, безкомпромісна боротьба на кожному клаптику ігрового майданчику. Але, все ж таки, господарі майданчику за рахунок фізичних кондицій у підсумку виявилися сильнішими.

Отже, наші чемпіонки 2005-2006 років народження примірили до своїх золотих нагород ще й срібні. А Ільєнко Вкторія – отримала вже другу срібну нагороду чемпіонатів України! Одне слово - молодці дівчата! Нагадаємо, що наставник команди - старший тренер з хокею на траві Бориспільської ДЮСШ, майстер спорту України міжнародного класу з хокею на траві Васюкова Наталія Станіславівна. Фінансові витрати по відрядженні команди були здійснені Бориспільським міським центром спорту та фізичного здоров’я населення.

Цими змаганнями всеукраїнська хокейна фієста у приміщеннях серед дівчат завершена. І завершена вона для наших землячок на мажорної ноті. Попереду – чемпіонати України вже з «класичного» хокею на траві. Сподіваємось на нові спортивні успіхи наших юних Бориспільчанок і у цьому виді програми змагань.

 

В.І .Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі