4 листопаду у стінах ДЮСШ відбувся відкритий особистий чемпіонат м. Бориспіль з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат.

Традиційно вже більше десяти років цей захід проходить у жовтні-листопаді. Але, на жаль, у порівняні з минулими роками кількість учасників форуму любителів залізної грі на цей раз була значно меншою. Якщо у минулі роки на поміст виходило від 40 та й більше атлетів, то на сьогодні їх було лише 24. Захід, який проводили Бориспільський центр спорту та ФЗН спільно з федерацією гирьового спорту Київської області та за сприянням місцевої ДЮСШ, пройшов на високої мажорній ноті. Нашими гостями стали атлети з Києво-Святошинського району, Кіровоградської області та м. Києва.

На урочистому відкриті заходу був присутній президент Всесвітньої федерації гирьового спорту, наш відомий земляк з с. Щасливе Бориспільського району Щербина Юрій Володимирович, керівники мережі фізичної культури та спорту нашого міста, федерації гирьового спорту Київської області, представники засобів масової інформації. У програму змагань як у чоловіків так і жінок і відповідно серед юнаків та дівчат входив ривок гирі на кількість разів лівою та правою рукою. У чоловіків вага гирі була, звісно більшою, це 24 кг., а у юнаків, жінок та дівчат 16, або 12 та 8 кг. в залежності від рівня підготовленості атлетів.

Отже, золоті медалі чемпіонату та пам’ятні сувеніри з числа наших гостей вибороли: Леонід Огородник, Максим Головащенко і Ярослав Свістун (Києв-Святошинський р-н.) та родина Миколи Марфули з Кіровоградської області: це його доньки Ірина та Поліна, які стали переможцями кожна у своєї ваговій категорії. Серед господарів на вищу сходинку п’єдесталу піднялись та отримали золотів медалі юнаки Ярослав Євтушенко, Максим Маковецький, Ярослав Климчук та з числа дівчаток талановита атлетка з цього виду спорту Марія Колос. Усі - вихованці досвідченого фахівця, голови федерації гирьового спорту Київськох області Бикова Євгенія Юрійовича.

 

В.І. Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0

Люди в цьому діалозі

Завантажити Попередні Коментарі