Більше 380 мешканців та гостей міста активною участю у загальноміських спортивно-розважальних заходах у минулу суботу відзначили Масницю, яка «вирувала» на території міського парку культури та відпочинку.

Причому, аудиторія «бажаючих позмагатися», дякуючи доступності видів спорту, які були запропоновані учасникам свята, була, як ніколи, різновіковою. З таких видів спорту як дартс, та так званому «керлінгу по-бориспільські» разом з дітлахами молодшого шкільного віку з задоволенням спробували свої сили і їх батьки. Тим більше, що переможці визначалися у різних вікових категоріях. Ну, а за високі показники у цих змаганнях всі його учасники отримували заохочувальні подарунки від організаторів святкового дійства - Бориспільського центру спорту та фізичного здоров’я населення. Що стосується подарунків, то з’явились вони завдяки спонсору цих спортивних заходів – ПрАТ «Lantmannen Aksa» - підприємство, яке відоме своєю якісною харчовою продукцією як у нашій країні, так і далеко за її межами, а попит на продукцію підприємства є дуже великим (генеральний директор підприємства – Червак І. І.).

Отже, крім двох вищевказаних видів, до послуг учасників Масниці, були також не менш доступні види спорту: армрестлінг, гирьовий спорт, кидання ваги на дальність (гирі вагою 8 кг.) та спортивно-розважальне дійство – кидки хокейної шайби на влучність у міні-хокейні ворота.

 

Причому, влучити у «рамку» кожному учаснику потрібно було перекинувши шайбу за допомогою хокейної ключки через невеликий бар’єр, який знаходився перед воротами.

У цих видах програми міського свята переможці також отримали пам’ятні сувеніри, а цілий ряд учасників, які виконали, назвемо це «кваліфікаційні нормативи», отримали також і від вищевказаного підприємства заохочувальні подарунки.

Якщо сказати коротко: свято Масниці, вдалось на славу.

 фото: Зінаїда Марковець та Павло Магденко

Віталій Кубов 

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0
  • Коментарі не знайдено